Przysięga odcinek 415 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Wszystkie odcinki po polsku można …Z kolei Przysięga odc.. Przed nami wzruszający moment [STRESZCZENIE ODCINKA] Cavidan dochodzi do zdrowia, ale nikogo nie poznaje.. Udostępnij.. Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 1 października 2021Turkweb.pl 499: Mimo późnej pory, Emine opuszcza rezydencję.. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem.. Songul próbuje skompromitować Melike przed Hikmetem.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Dramatyczne okoliczności zbliżają Zosię i Tomka do siebie.Zobacz gdzie oglądać Przysięga w internecie oraz szczegółowe streszczenie odcinków.. Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularność.. Powiem Kumru, że będzie mogła zostać".. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent.. Udostępnij.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. W TVP 1, TVP 2 i TVP 3 sporą oglądalność mają Wymarzona Miłość, Elif, Więzień Miłości oraz Przysięga.. Narin postanawia po kryjomu przeprowadzić badania DNA, żeby ustalić, czy Kemal jest ojcem Masal.. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 44 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-05-07 21:25.. Streszczenia odcinków Receptura odc.. Feride dostaje prezent od Emira.. Szczegółowe streszczenie Przysięgi można znaleźć w serwisie TVRadar.pl oraz turkweb..

474 streszczenie szczegółowe.

Siostra już po chwili pojawia się obok niej.. Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza .W 484 odcinku serialu Przysięga Songul jest urażona i namówiona przez Hikmeta postanawia wrócić do domu.. Cavidan po wypadku trafiła w ciężkim stanie do szpitala.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 494, 495, 496, 497, 498.. Okazuje się, że Feride porwała mafia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 12 sierpnia 2021Turkweb.pl 463: Munever rozmawia przed domem z Tacim.. Cemre ratuje skórę Talazowi i dogaduje się z .Przysięga odcinek 463: Kumru zostaje aresztowana!. Do pomieszczenia wchodzi Munever.Przysięga odc.. Gdy słyszy, że ktoś się zbliża, szybko chowa fotografię pod poduszkę.. Emir idzie do ojca Feride, który w końcu wyznaje mu prawdę o tym, że sprzedał córkę.. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.. Mówi Narin, że Kemal kazał im się wyprowadzić!. Co wydarzy się w Przysięga 191 i 192 możesz zobaczyć poniżej.. 192 premierowo wyemitowana zostanie w poniedziałek 15 czerwca.. Zostańcie!Streszczenie.. Songul oszukuje męża i jedzie do Talaza.. "Posłuchaj, jeśli będziesz tu przychodzić, kiedy tylko zechcesz, poniesiesz konsekwencje" - ostrzega Hikmet..

Przysięga odcinek 415: Kumru się nie poddaje!

Songul chce za wszelką cenę połączyć Feride i Emira dla własnych korzyści.. Nie może zrozumieć, dlaczego był.Przysięga 440 streszczenie szczegółowe.. Emir zabiera Feride do jej dawnego domu.. Przysięga wszystkie odcinki VOD.. Feride jedzie z Semihem do Bolu.Odcinek 494.. Z jakimi przeciwnościami losu będą musieli poradzić .Przysięga Odcinek 410 / Przysięga.. Podczas gdy Kumru jeszcze śpi, jej matka chodzi niespokojnie po pokoju.. "Nie chcę, żebyście się wyprowadzały.. Dziewczyna leży na łóżku i nieustannie wpatruje się w zdjęcie Kemala.. - prosi mama Narin, przekazując chłopakowi buteleczkę z lekarstwami, którą .Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków 4 i 5.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć.. Feride zwierza się Melike, ich rozmowę słyszy Hikmet.. Zwierza się .W jej głowie cały czas brzmią słowa Berny i jej koleżanek, ciepło wypowiadających się o Kumru i jej związku z Kemalem.. W rezydencji pojawia się policja.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 492, 493, 494 i kolejnych.. Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po .Jestem bardzo szczęśliwa.. Filip podsłuchuje jej rozmowę, zaś .Produkcja pełna zwrotów akcji, burzliwych romansów i zaskakujących zdrad, osadzona w społecznym kontekście ukraińskiej prowincji..

"Przysięga" odcinek 494.

"Mów, co masz do powiedzenia".. "Jeśli jesteś wolny, chciałabym z tobą porozmawiać" - oznajmia kobieta.. Cały czas niepokoi ją sprawa anonimowego listu i telefonu.. Wciąż pyta o syna, który zaginął.. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike.. Czuję, że nowy dom przyniesie nam spokój.. Cemre znajduje sposób, by sprzedać parasolki w słoneczny dzień.. Mężczyzna powtarza przez sen imię córki.. Niespodziewanie ginie paszport Narin.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Tym razem udaje jej się spotkać z byłym mężem.. Odcinek: Przysięga Data emisji: 23.09.2021"Przysięga", odcinek 425: Streszczenie epizodu Streszczenie 425. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal chce wziąć ślub z ukochaną, jednak Narin z powodu .Przysięga 447, 448, 449, 450 streszczenia.. Emir ze łzami w oczach będzie obserwował swoją matkę.Przysięga 491 streszczenie odcinka.. "Przysięga" odcinek 494.. "Słucham cię, siostro" - mówi Kumru.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. "Możesz sprawdzić, co to za leki?". "Tak, to ja przysłałam Feride, ale nie z powodu .Przysięga odcinek 494: Melike znajduje zakrwawioną bluzkę Songul!. Na korytarzu zatrzymuje go Munever.. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi .Streszczenie 477. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir, mimo sprzeciwu Songul, zaprasza Cavidan na kolację..

Przysięga ostatni odcinek, powtórki.

Songul znęca się nad Cavidan!. Kemal odbywa wzruszającą rozmowę z Masal.. Jej intrygi wychodzą na jaw!. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 września 2021Turkweb.pl 494: Narin jest w pokoju Masal, która smacznie śpi.. "Rób co chcesz.. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem.. Emir stara się zatrzymać Feride w firmie.. Komentuj.. Nadchodzi dzień ślubu Kemala z Kumru.. W końcu jej przebaczy?. "Ke.Szczegółowe streszczenie odcinków 154, 155, 156, 157 i 158 serialu Przysięga.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 43 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-04-30 21:10 .. Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan.. Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan.. Ale zamiast tego powoduje większe zamieszanie w ich relacjach.. Emir odnajduje dziewczynę, która podczas szamotaniny zabija napastnika.464: Cavidan po raz kolejny przychodzi do rezydencji.. Akcja przenosi się do domu Kemala.. Wszyscy są zaskoczeni jej stanem.Przysięga Odcinek 415 / Przysięga.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Początek w telewizji TVP 1 tradycyjnie o godzinie 16:05.. Kemal za namową Narin kupuje Kumru bransoletkę.. "Oczywiście, słucham" - odpowiada brat Hikmeta.Przysięga - odcinek 415 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl.. Matka Emira straciła pamięć, wie jednak, że miała kiedyś syna!. Warto dodać, że premiera Receptura odcinek 5 w TVN już 3 października, a przedpremierowo odcinek jest już dostępny na Player.PL.. Cavidan znika ze szpitala!. Emir, w obecności rodziny, żąda od Oyi, żeby przeprosiła Feride.. 415: Kemal wychodzi ze swojego pokoju.. Akcja przeskakuje do następnego dnia.. Emir przy łóżku schorowanej matki!. Cemre informuje Cavidan, że Hikmet ponownie się ożenił.. Feride wyrzuca ojca z r.Przysięga odcinek 499: Ciotka znajduje kandydata na męża dla Feride!. Serial Przysięga oglądać od poniedziałku do piątku o 15:50 w TVP 1 .. W końcu oszukuje męża i postanawia sama do niego jechać.. - woła.. Szczęśliwa Narin wchodzi do środka domu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 10 maja 2021 Turkweb.pl.. Powtórki serialu dostępne są na TVP VOD.Streszczenie 19. odcinka serialu "Papiery na szczęście" prezentuje się następująco: Sandra musi szybko znaleźć sposób, by spłacić dług u Grubego.. Feride jest w szoku słysząc propozycję Emira.Przysięga odcinek 484.. Nie odejdę, dopóki ze mną nie porozmawiasz"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt