Hae to has to ćwiczenia klasa 6

Pobierz

wg Izytka.. Przetłumacz poniższe zdania: 6. mówiąc o czynnosciach odbywających się teraz.. 2 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.Have to has to angielski odpowiedzi.. - Muszę iść do łazienki.. Rozdział 6- słownictwo z ramek z podręcznika.. Test z have got można wykonywać wielokrotnie, za każdym razem pytania są .Zawsze mi sięmyliło to HAVE GOT, szczególnie czy ma być has, czy have, w ogóle czy got jest potrzebne, czy można omijać.. Have to - doesn't have to Porządkowanie.. Dzięki bardzo za tę stronę, bo już sporo zaoszczędziłem na korkach dzięki niej.. 12 Ty musisz pić.. Rozdział 6- słówka z ramek.. Test rozwiązano 39349 razy.. Dzięki temu artykułowi, stało się to banalne.. Lekcja 6.5.. Przyjrzymy się kilku przykładom: You must read this book - Musisz przeczytać tę książkę (warto, bo jest świetna!. Poziom: Pre-intermediate.. - Muszę korzystać z telefonu..

mówiąc o wydarzeniach z przeszłości

.Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji bez zgody właściela serwisu zabronione.3.. Nigdy jej nie widziałem.. 11 Ludzie muszą jeść.. Na stronie znajdują się autorskie ćwiczenia leksykalne, gramatyczne oraz ćwiczenia dotyczące użycia funkcji i środków językowych przydatne do egzaminu ósmoklasisty, maturalnego czy konkursów i olimpiad.Wstaw podany w nawiasie czasownik wraz z odpowiednim czasownikiem modalnym: must bądź have to, używając odpowiedniego czasu..

Powyższe ćwiczenia sprawdzimy podczas piątkowej konferencji.

(Jej rodzice kazali jej odrobić pracę domową.. Jeździłeś kiedyś na koniu?. mówiąc o wydarzeniach z przeszłości.. Pobierz test w wersji do druku (pdf)Have to + verb = Muszę + (czasownik) Oto kilka przykładów: I have to use the phone.. mówiąc o wydarzeniach które będą miały miejsce w przyszłości.. Prowadziłeś już wcześniej samochód?. (Tego wymaga prawo.). - Ona musi rozpakować swoje walizki.. Rozwiąż test.. ); You have to read this book - Musisz przeczytać tę książkę (to jest lektura obowiązkowa, jak jej nie przeczytasz, to .Present Simple - pytania i przeczenia - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Lekcja 6.2.. Z podanych wyrazów wybierz imiesłowy i zapisz je (jest ich 5): czytając, rozpoczęto, chodzący, napisany, wykonano, śpiewać, przyszedłszy, biegałem, myśleli, rysującHave to "Have to" używamy aby zaznaczyć, że ktoś jest do czegoś zobowiązany, zazwyczaj przez siłę wyższą; "have to" może posłużyć również do wyrażenia opinii: You have to show your passport at passport control.. Engly.pl Platforma do nauki języka angielskiego online.. ĆWICZENIA POWTÓRZENIOWE: Słówka w zdaniach.. Rozdział 6- powtórzenie.. wg Poliakowa1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt