Dopisek synonim

Pobierz

Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do wyrażenia "dopisek do tekstu" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "adnotacja" znajduje się 90 opisów do krzyżówek.. Niżej znajdują się odnośniki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono informacje związane z wyrażeniem odręczny dopisek: » Synonim do odręczny dopisek.. Sama wtyczka poprawnie wylicza, że przesyłka jest darmowa, natomiast podczas finalizacji nie ma informacji o tym.. » Wyjaśnienie znaczenia rzeczownika dopisek.Hasło krzyżówkowe "uzupełnienie dopisek" w słowniku krzyżówkowym.. » Definicja określenia odręczny dopisek.Hasło do krzyżówki "odsyłacz" w leksykonie szaradzisty.. Jej włókna są bardzo cienkie o średnicy 11 - 24 mikrometry.. Synonimy te podzielone zostały na 6 grup znaczeniowych.. W aktach był na marginesie dopisek o pokoju 7B i słowo "dziwne" z trzema wykrzyknikami.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "postscriptum" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Dodaj nowe hasło do słownika.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "odsyłacz" znajduje się 96 definicji do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "adnotacja" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne..

» Deklinacja rzeczownika dopisek.

Przydatne zasoby » Hasła i odpowiedzi krzyżówkowe » Słownik poj .Synonimy te podzielone zostały na 1 grupę znaczeniową.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "uzupełnienie dopisek" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "odręczny dopisek kopisty albo czytelnika na marginesie, zawierający uwagę do tekstu" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Wyrażenie "odręczny dopisek" w słownikach zewnętrznychSłownik wyrazów bliskoznacznych do słowa zapisek.. Tagi dla wyrazów bliskoznacznych wyrażenia dopisek do tekstuSynonimy i inne określenia słowa dopisek.. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa zapisek znajduje się łącznie 39 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 2 różne grupy znaczeniowe.Informacje o rzeczowniku "dopisek" w słownikach zewnętrznych.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Merino wool - oznacza wełnę pozyskiwaną z owiec rasy merynos.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do wyrażenia "odręczny dopisek" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "postscriptum" znajduje się 55 odpowiedzi do krzyżówek..

"odręczny dopisek" w słownikach zewnętrznych.

- akapit - wcięcie w tekście, - adresat - odbiorca listu, czyli osoba, do której pisze się list,czy jest jakiś patent aby zrobić dopisek "Darmowa wysyłka" jeśli wartość koszyka przekroczy określona wartość?. Pod spodem zostały umieszczone odnośniki do słowników zewnętrznych, w których znaleziono informacje związane z rzeczownikiem dopisek: » Synonim rzeczownika dopisek.. Spis tagów dla synonimów słowa dopisek: synonimy do słowa dopisek, inaczej o dopisece, wyrazy bliskoznaczne do słowa dopisek, synonimy do wyrazu dopisek, synonim dopiseku, inne określenia słowa dopisek, inaczej dopisek.Tagi dla synonimów słowa dopisek: synonimy do słowa dopisek, inaczej o dopisece, inaczej dopisek, wyrazy bliskoznaczne do słowa dopisek, inne określenia słowa dopisek, synonimy do wyrazu dopisek, synonim dopiseku.Synonimy te zostały podzielone na 1 grupę znaczeniową.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. Notatka: a) można wydrukować list i wkleić go do zeszytu albo wypisać wszystkie wyznaczniki listu do zeszytu (to, co zapisałam powyżej), b) Zapamiętam!. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "uzupełnienie dopisek" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "adnotacja" w leksykonie krzyżówkowym..

» Wyrazy przeciwstawne rzeczownika dopisek.

Tagi dla synonimów do słowa dopisek: synonimy do słowa dopisek, inaczej o dopisece, .Tagi dla synonimów słowa dopisek: synonimy do słowa dopisek, inaczej o dopisece, inaczej dopisek, wyrazy bliskoznaczne do słowa dopisek, inne określenia słowa dopisek, synonimy do wyrazu dopisek, synonim dopiseku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt