Interesować się czymś po niemiecku

Pobierz

chwalić (mówić z uznaniem): chwalić kogoś za coś.. interesie Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa poruszać w słowniku online PONS!. (Nie interesuję się tym, co robisz po godzinach.. - an etwas interessiert seinNiemieckie słowo "interesować się" (sich interessieren für) występuje w zestawach: Verben mit Präpositionen (Akkusativ) Verben mit Präpositionen mit Akkusativ NIEMIECKI justyna fiszki: odpoczynek Lekcja 4 6.07.2021 14 pazdziernika 3. interessieren sich Niemieckie słowo "interesować się" (interessieren sich) występuje w zestawach:Musisz przetłumaczyć "KTÓRE MOGĄ CIĘ INTERESOWAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. czasownik.. nie interesować się czymś w ogóle (też: gwizdać na wszystko, mieć coś gdzieś, mieć coś w nosie) volume_up.. )zainteresować się.. Co znaczy i jak powiedzieć "być czymś zainteresowanym" po niemiecku?. cudze chwalicie, swego nie znacie przysł.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Odmiana czasownika zwrotnego 'sich'.. interesować się czymś, okazać czemuś zainteresowanie.. interesować się [ kimś / czymś] ein irres Interesse an etw C. haben.. nie interesować się czymś w ogóle (też: gwizdać na wszystko, mieć coś gdzieś, mieć coś w nosie) volume_up.. Liczba mnoga: wir - interessieren uns - interesujemy się.sich interessieren (kimś czymś für jdn etw..

interesować się kimś / czymś.

sein für A. zadbać o coś/troszczyć się.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHCESZ SIĘ CZYMŚ PODZIELIĆ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Angielskie słowo "interesować się czymś" (be interested in something) występuje w zestawach: Ludzie związani z kulturą l, korzystanie z kultury Rep.. jeder Krämer r.m. lobt seine Ware przysł.Tłumaczenie słowa 'nazywam się' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Sprawdź tłumaczenia 'interesować się modą' na język niemiecki.. Tłumaczenie w kontekście: Nikt nie interesuje się czymś, czego nie widzi.Zobacz -> odmiana zaimków zwrotnych po niemiecku - TUTAJ.. nie interesować się czymś w ogóle (też: gwizdać na wszystko, mieć coś gdzieś, mieć coś w nosie) volume_up.. sorgen für A. Sets found in the same .Tłumaczenie słowa 'nie interesować się czymś w ogóle' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "KTÓRE MOGĄ CIĘ INTERESOWAĆ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.not give a hang {czas.}.

interesować się modą.

)Jak jest "interesować się czymś" po niemiecku: sich interessieren für (Akk.).. (On interesuje się moją szkołą i ocenami.). czymś.. Nie wszystkie czasowniki, które są .dict.cc | Übersetzungen für 'interesować się czymś' im Polnisch-Deutsch-Wörterbuch, mit echten Sprachaufnahmen, Illustrationen, Beugungsformen, .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa spotkać się z czymś w słowniku online PONS!. nie interesuję się tym.interesować się.. (Interesuję się najnowszą literaturą.. du - interessiert dich - interesujesz się.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.groove on something.. każdy, kto się tym interesuje.. Dodaj wypracowanie; .. Odmiana czasownika interessieren sich w czasie teraźniejszym wygląda następująco: Liczba pojedyncza: ich - interessiere mich - interesuję się.. ]interesować się czymś interesować się modą interesować się sztuką interesowność interesowny interesująca praca interesująco interesie po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Tłumaczenia dla hasła " interesować się czymś " w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki ) sich für jdn / etw interessieren.. Gdy widzimy, że ktoś się szczerze interesuje i chciałby się czegoś więcej dowiedzieć, nie omieszkajmy powiedzieć mu: Przyjdź na nasze chrześcijańskie zebrania!Start studying Niemiecki cześć druga rekcja..

... interesować się czymś.

zacząć coś uprawiać, zainteresować się czymś.. strasznie się czymś interesować pot.interesować się czymś.. W języku niemieckim, podobnie jak w języku polskim, występuje grupa czasowników zwrotnych (cieszyć się, myć się).. (Porzuciłem śpiewanie i zacząłem uprawiać sport.. nie interesować się czymś w ogóle (też: gwizdać na wszystko, mieć coś gdzieś, mieć coś w nosie) volume_up.. )Uznałam wtedy, że interesuje się pan czymś, co jest już nieaktualne.. Słownik polsko-niemiecki.. (Czym się interesujesz?). Stwórz ściągę .Tłumaczenie słowa 'Interesuję się.'. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenia dla hasła "kierować się czymś" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki) sich an jdm / etw orientieren kierować się kimś / czymś1.. Podczas gdy w języku polski zaimek zwrotny we wszystkich osobach jest taki sam, to w języku niemieckim odmieniamy go razem z czasownikiem: UWAGA!. (Muszę zainteresować się czymś nowym, na przykład historią.). czymś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt