Charakterystyka niki mickiewicz wikipedia

Pobierz

Dziewczyna z charakterem, odważna i samodzielna.. Informacje.. Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.. Brak dodanych opisów i charakterystyk dla postaci Nika Mickiewicz.. Ma czternaście lat.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite przygody.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. RABAT 15% NA PRODUKTY Z WYPRZEDAŻY .. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u płci pięknej.. Nika Mickiewicz - bohaterka polskiej serii Felix, Net i Nika Rafała Kosika.. Ma niesforne, rude loki, zielone oczy, lekko zadarty nos, trochę piegów i szczupłą sylwetkę.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Nika Mickiewicz.. Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Wraz z rodzicami mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca.. Dla członków Nike.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Jego wielką pasją jest informatyka, to on stworzył na podstawie programu ojca Manfreda..

Jest bardzo pomysłowy, ma ścisły, logiczny umysł.2 Nika Mickiewicz - charakterystyka 3 Net Bielecki - charakterystyka.

Popularność imienia Nika.. Dla Niki rodzina jest najważniejsza.. Wraz z dwójką przyjaciół (Felixem i Niką) przeżywa szalone i nieprawdopodobne przygody.. Jury złożone z krytyków muzycznych, jednej celebrity oraz specjalisty nurkowego kończyło właśnie omawiać występ sławnej aktorki w programie "Gwiazdy śpiewają pod wodą".Nika Mickiewicz.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Charakterystyka Niki - co oznacza imię Nika?. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Nika Mickiewicz", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Znacie takie Potterowskie strony jak np.: "Wierzę, że rodzice mają mój list z Hogwartu", czy "Być mądrzejszym od Hermiony.Charakterystyka postaci Nika Mickiewicz.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum..

Najbardziej lubi nosić dżinsową kurteczkę, spódniczkę, cienkie rajstopy i czarne martensy, zwykle spina włosy spinką.Pobierz: charakterystyka niki mickiewicz.pdf.

prof. Stefana Kuszmińskiego.Charakterystyka wewnętrzna Doskonale rozumie się z Felixem i Niką.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Jest chłopakiemNiki.. W 2019 roku imię Nika .Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika.W świecie Nike znajdziesz niezapomniane doświadczenia i innowacyjne produkty.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów cyklu książek pt. "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem .Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia..

Tagi: MENU • Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystykaAplikacje Fandomu Miej swoje ulubione fandomy zawsze pod ręką, a nigdy niczego nie przegapisz.

Nika jest osobą odpowiedzialną, silną, mądrą i inteligentną.. 1 Wygląd 2 Charakter 3 .Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix westchnął i przełączył na telewizję.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Użyj kodu NIKE2021 podczas składania zamówienia*.Hejka potrzebuje charakterystyki Niki Mickiewicz,,Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi'' Chodzi o to że mam takie zadanie i mam dodać z kim bym chciała się zaprzyjażnić wybieram Nikę bo najłatwiejsze więc no pomóżcie.Najlepiej rzeby było na cała kartkę zeszytu do polskiego.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. W rankingu imion 2019/2020 Nika zajęła 251 miejsce.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Tom 12".Charakterystyka bohaterów felix net i nika 3 września 2020 18:57 Materiały Chłopak jest liderem w drużynie i jak widać ulega on nawróceniu, tzn stoi po .Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix", bohatera książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Razem z Felixem próbują połączyć swoje siły, by stworzyć inteligentne roboty.Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt