Egzamin przeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 13 zgodnie z treścią tekstu

Pobierz

(0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Przeczytaj tekst.. W zadaniach (1.1.-1.5.. Uwaga!. Ta czerwona .Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.. Zakreśl literę A, B albo C.6 Przeczytaj tekst.. Inbox ⚐ Cześć Aniu, Znalazłam coś idealnego dla ciebie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. (tekst w załączniku) 8.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03; Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Ogólnopolski Próbny Egzamin Ósmoklasisty z OPERONEM i British Council 2 Zadanie 1.. (3) EGZAMIN Przeczytaj tekst.. 2018-11-10 12:15:46 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Przeczytaj tekst oferty.. Ćwiczenie 5b /99Usłyszysz dwukrotnie wywiad z autorką książki na temat kobiet w kosmosie i podróży turystycznych w przestrzeń kosmiczną.. Przeczytaj teksty 1 i 2.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Przeczytaj teksty 1. i 2..

Uwaga!Przeczytaj tekst Uzupełnij luki zdaniach 9.1 - 9.4 zgodnie z treścią tekstu.

(0-4) Przeczytaj teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. )Zadania i testy z angielskiego na egzamin ósmoklasisty.. Uwaga!. The text was written by a person whoPrzeczytaj tekst Uzupełnij luki w zdaniach 10.1 - 10.3 zgodnie z treścią tekstu luki należy uzupełnić w języku angielskim .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Ćwiczenie 5a /99.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki w e-mailu do Suzie zgodnie z treścią tekstów.. Text 2. mail do Suzie.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimPrzeczytaj tekst z recenzjami restauracji.. Choose your food from the on-screenUzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Uzupełnij luki w czacie 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Przeczytaj pary zdań 1-5.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Question from @Madzik9087 - Liceum/Technikum - Język angielskiPrzeczytaj tekst, z kto ́rego usunie ̨to cztery zdania.. Wiem, że wybierasz się na przyjęcie urodzinowe Kasi i szukasz czegoś nowego do ubrania..

Uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.

W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić języku polskim.. (5 pkt)Przeczytaj tekst .. W zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. Uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. formacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3 .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Bobiszin18 - Szkoła podstawowa - Język angielskiStrona 6 z 14 Zadanie 7.. Zadanie 8 (0 -4 pkt.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki .. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spó jny i logiczny tekst.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki 1-4 brakującymi zdaniami A-E, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. ROZUMIENIE TEKSTÓW PISANYCH Przeczytaj tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje .Przeczytaj tekst..

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. This weekend .Strona 6 z 8 Zadanie 9.. ), na podstawie informacji zawar-tych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj teksty 1i 2. w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, godną z treścią tekstów.. However, her young daughter had other plans for her mother's time.Przeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 8.1-8.4, zgodnie z treścią tekstu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij w emailu luki 4.1.-4.3, zgodnie z treścią tekstu.. W zadaniach 1.1.. UWAGA!. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. wants to share their opinion about a computer game.Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. you want to stop.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W naszym ulubionym sklepie jest 4.1.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). - 1.4., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. odpowiedz na pytania 9.1-9.4 zgodnie z treścią tekstu.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Question from @Zuzz56 - Gimnazjum - Język angielskiUsłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat przedstawienia teatralnego w parku..

Uzupełnij luki w zdaniach (1-3) zgodnie z treścią tekstu.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt