Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo

Pobierz

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. (1,2,3,4,5 zda .Obserwował psa i wydawało się , że zwierzak dostaje jedzenie z wagonu restauracyjnego pociągu pospiesznego.. Opis fabuły.. Napisz opowiadanie z dialogiem na największej przygodzie felix net nika; Jeden z bohaterów Pana Tadeusza przeniósł się do współczesności napisz opowiadanie z dialogiem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:o psie ktÓry jeŻdziŁ kolejĄ napisz krotkie opowiadanie o jednej.. - rozwiązanie zadania .. o psie ktÓry jeŻdziŁ kolejĄ napisz krotkie opowiadanie o jednej z wielu podrÓŻy psa lampo.. Przeżyli oni wiele przygód.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.. Wypadek na stacji w Paola.. Kolejarz nie powiedział nic bufetowemu aby nie robić mu przykrości .. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Który z nich opowiada o zdarzeniach, a który Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: maddie_27 3.5.2010 (12:48)Były to oczywiście pająki.. Szukał jakiegoś bezpiecznego miejsca,.Napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej lub wymyślonej przygodzie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Autor, czytając włoską prasę, natknął się na historię niezwykłego psa i postanowił przenieść ją na karty swojej książeczki.. Sława Lampa - w gazecie ukazują się artykuły o jego podróżach po całym kraju..

Napisz opowiadanie w zeszycie.

2011-12-21 16:04:25 Napisz kilka zdań na temat psa Lampo .. Powrót do zdrowia u pary wieśniaków - Lampo zostaje przez nich przygarnięty.. Te same stworzenia, którego osobnika pokonał swoim znakomitym mieczem "żądełkiem" zaledwie godzinę temu.. 10.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Wymyśl nową przygodę Elfa i jego siostry Erki.. "O psie, który jeździł koleją" ukazało się w roku 1967.. Lubię zwierzęta więc bardzo polubiłam Lampo.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. O to jedna z nich : Była godzina piąta po południu.. Więcej »Zadanie: napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Rozwiązanie: pewnego dnia do miasta marittima przyjechał pociągiem pies od razu jego sympatię zdobył Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Książka "O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami.. W drodze powrotnej, gdy już chciał wsiąść do pociągu, przytrzasnęły go drzwi automatyczne.4.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł..

Oprócz: Najciekawsza przygoda psa lampo.

juzka122; 15.01.2011 zmienionyNapisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyWybrana przygoda z powieści Henryka Sienkiewicz pt .. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13) Jak ptaki i ssaki opiekują się swoimi dziećmi?. Ze strachem stwierdził, że rozmawiają o krasnoludach, jego towarzyszach wyprawy.Zadanie: napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.moja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji.. Udowadnia to po przymusowej "przeprowadzce" na Sycylię.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Najciekawsza przygoda psa lampo..

2011-12-21 16:04:25; Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: oliwia1486 6.5.2010 (19:30) Sprawozdanie o "Psie który .Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo ( O psie , który jeździł koleją . ). Pamiętaj, żeby twoj; Wymyśl nowa pszygody elfa i jego siostry erki.. Bardzo bym chciała mieć kiedyś takiego mądrego psa.O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Gebhr chciał przenocować.. Zawiadowca wysyła Lampo do wuja na Sycylię.. Z zainteresowaniem przeczytałam o jego przygodach.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. - MidBrainartNapisz kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. 2013-03 .Lampo z upodobaniem podróżuje po cały kraju (udaje mu się dojechać aż do Rzymu) a jego przygody stają się znane wszystkim włoskim dzieciom.. "W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. (1,2,3,4,5 zdań 2012-03-07 12:38:45 napisz opowiadanie o wybranej tajemnicy różańca świętego 2010-10-12 12:22:06napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera 2011-02-23 19:53:15 Napisz opowiadanie jednej z przygód braci lwie serce 2013-05-27 19:46:40 Mam taką pracę domową ; napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo 2012-04-24 15:53:38Lampo to główny bohater książki pt."o psie,który jeżdził koleją".Był psem pododnym do szpica i owczarka.Jedno ucho miał sterczące ostro do góry,a drugie opadające w dół.Oczy wesołe i szelmowskie z iskrą,natomiast długowłosej,gęstej sierści uroku nadawała na grzbiecie jasna pręga.Poza tym miał sympatyczną mordkę i długi piękny ogon zakończony białą plamą.Został .Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza..

Lampo dwukrotnie ucieka ludziom, którzy mieli go dostarczyć na statek.Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13) Porównaj dwa fragmenty tekstu.. Opowiadanie o dzielnym Lampo po części oparte jest na faktach.. Pies jest bardzo wierny i przywiązany do swego pana.. Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna.. Pająki rozmawiały ze sobą skrzeczącym głosem, lecz Bilbo był w stanie zrozumieć co mówią.. Napisz opowiadanie; Prosze o pomoc w napisaniu nowej przygody Elfa i Jego siostry Erki jest to lektura sposob na Elfa; Napisz opowiadanie o przygodach Mary LennoxZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Nakaz pozbycia się psa ze stacji wydany przez naczelnika.. Kolejne ucieczki Lampa.. 2013-05-21 17:37:49; napisz kilka zdań o wybranej postaci z powieści ''Odyseusz'' 2010-01-07 13:17:23; Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swojego domu 2011-09-18 15:48:37; Gdzie leży grób psa Lampo?. Staś i Nel są bohaterami powieści Henryka Sienkiewicza pt '' W pustyni i w puszczy ''.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Książka "O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt