Opis pokoju po niemiecku że zdjęciem

Pobierz

Tylko prosze nie używajcie TRANSLATORÓW!. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Przede wszystkim: 1.Mam opis pokoju proszę przetłumaczyc w języku niemieckim.. Opis pokoju po niemiecku opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań które pojawia się na testach językowych .Przykład opisu pokoju po niemiecku z tłumaczeniem Opis pokoju po niemiecku - wzór.. Moim zdaniem mój pokój jest ładny i przytulny.. Przy oknie stoi komoda.. Na podłodze są panele jasnego koloru.Opis pokoju - zasady ogólne Opis pomieszczenia powinien składać się z trzech części: 1. zasady "od ogółu do szczegółu" 3.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Poniżej prezentuję listę przydatnych rzeczowników, jakie można wykorzystać przy opisie pokoju po niemiecku.. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.. Prosilbym aby zostala uzyta duza ilosc przyimkow np. lozko stoi POD sciana, firanka wisi NAD oknem.Tłumaczenie słowa 'zdjęcia' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Przydatność 80% Opis pokoju po Niemiecku.. Question from @Oles0 - Liceum/Technikum - Język niemiecki .. a na przeciwko moje biurko na którym stoi lampka i ramka że zdjęciem..

Opis pokoju po niemiecku ze zdjęcia.

Bardzo bezpiecznie się w nim czuję Answer.. Poniżej prezentuję przyimki które są niezbędne przy opisie.. Wprowadzenia - w którym powinny zostać zawarte informacje o tym, co to za miejsce i z jakiego powodu akurat je mamy zamiar opisać 2.. Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: er/sie/es sieht…aus - on/ona/ono wygląda….. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.Opis pokoju po niemiecku.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. - MidBrainart .. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.. das Bücherregal, -e regał na książki.. Zawsze chętnie tam wracam.. np. biurko oraz celownika stoi (gdzie?Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 2.. Posortowałem tę listę według rodzajników: das Bett, -en łóżko.. Na podstawie opisu pokoju można ocenić znajomość odmiany niemieckich rodzajników przez przypadki.. Opisując rozmieszczenie przedmiotów używać będziemy mianownika (kto?. Koło stołu stoją dwa fotele..

Opis pokoju po niemiecku.

albo.. W kącie stoi sofa.. Na ścianie wiszą dwa obrazy.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Czy zrobiłby mi ktoś krótki opis pokoju obojętnie jakiego jakieś ponad 5 zdań z tłumaczeniem?. Tylko prosilbym o szybko pomoc, poniewaz potrzebuje to zadania na wtorek.. Prosze szybko o pomocccc tona jutro.. das Foto, -s zdjęcie.. Części głównej - zawierającej szczegółowy opis pomieszczenia wg.. Jest słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit ma kremowy i cztery ściany koloru czerwonego grejpfruta.. Słownictwo przydatne do opisu pokoju: Opis pokoju po niemiecku: Das ist mein Zimmer.. Mój pokój ma kształt prostokąta.. 1 Zobacz odpowiedź karmardud karmardud Das Zimmer ist mittelgroß.. Oles0 April 2019 .Opis pokoju po angielsku: sypialnia nastolatka.. Jak jest z translatora to widać nawet łatwo sprawdzić!Będziemy za Ciebie trzymać kciuki na maturze.. Treść.. Na komodzie stoi telewizor płaskoekranowy.Opis pokoju po niemiecku, opis obrazka po niemiecku to jedno z zadań, które pojawia się na testach językowych czy egzaminach.. Na dywanie stoi stolik.. kto używa niech nawet nie liczy na najlepszą odpowiedź!. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół..

Oprócz: Opis pokoju po niemiecku.

Filmy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt