Opowiadanie o jednej z przygód felixa neta i niki

Pobierz

Zadanie na ocenę: Nie napisałam jeszcze dużo.. !Napisz, czy zgadzasz się ze zdaniem umieszczonym w tytule pracy.. Na dzisiaj poproszę.. W tej samej części dowiadujemy się, że jego kopia kupiła 7 obrazów mamy Neta.. Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.. (Zapis w zeszycie: temat + punkty 1,2,3,4,5) 3.Temat: Świat się zmienia, a wartości pozostają te same - "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" R. Kosika Przebieg zajęć: 1.. Z czasem, po wielu niezbyt przyjemnych przygodach zaprzyjaźniła się ze członkami Superpaczki i odtąd pojawia się w wielu kolejnych .Net i Felix rozmawiali o tym jak wyjaśnią swoją obecność w tym miejscu w wypadku gdy ich złapią.Opowiadanie ze świata "Felixa, Neta i Niki" Dotychczas w serii ukazały się: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004) Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2005) Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów (2006 .4.Proszę o wykonanie jednej z prac i przesłanie na mój adres mailowy.. Przygody Felixa, Neta i Niki znają setki ludzi w Polsce.. Felix, Net i Nika zostają odznaczeni orderami i otrzymują stypendia.. Golem o imieniu Golem.. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - chodzących do warszawskiego Gimnazjum im.. Podobne pytania.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi..

Wycieczka ta była nagrodą dla k...Napisz opowiadanie o jednej z przygód felixa neta i niki.

Tom 1 ze strony - prawdziwy bestseller napisany przez Rafała Kosika.. Dwumetrowy robot kroczący skonstruowany przez Felixa i Neta.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Motyw przyjaźni.. Zgłoś nadużycie.. Skomentuj.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Felix ma dla ojca księgę profesora Kuszmińskiego.. profesora Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika oraz Ściema Smoczysława to bezpłatne opowiadanie, napisane przez Rafała Kosika i wydane w czasie premiery piątej części książki.. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.Szczupły, jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. 55 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Spotkała się tam razem z Felixem, Netem i Niką, których wcześniej nie znała.. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Poznajcie "Felixa, Neta i Nikę" pana Rafała Kosika.. Podobnie jak jego ojciec, ma zamiłowanie do majsterkowania i tworzenia różnych urządzeń i robotów.. Seria "Felix, Net i Nika" opowiada o trojgu nastolatków, którym przytrafią się różne czasem straszne, czasem śmieszne przygody, w których najczęściej napotykają trudne do rozwiązania..

Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.

Podstawowa; Język polski; Lektury; 29.10.2019 16:46.. Zacznijmy więc wymieniać tomy :OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA.. Ojcowie Felixa i Neta oglądają transmisję z badań na Marsie.Zgodnie z propozycją Felixa odesłali skrzynię pocztą kurierską na jego domu.. Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Jest popularną i lubianą serią.. Bohaterowie muszą zlikwidować zagrożenie.Kolejna część przygód Felixa, Neta i Niki z książek Rafała Kosika w sprzedaży już od 25 listopada 2009.. Młodzi ludzie spędzają wspólnie czas, wspierają się w codziennych trudnościach, opiekują sobą wzajemnie.. Co prawda najpierw obawiałam się, że będę za stara na książkę, ale na szczęście tak nie było.. TEST Z LEKTURY: Hobbit .Felix, Net i Nika - moje opowiadanie fan fiction Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.Do przeżywania niezwykłych przygód.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Spodobała mi się, a szczególnie urzekł mnie w niej humor, gdyż czułam się rozbawiona już od drugiej strony.. Udostępnij.. Temat: Przygody trójki przyjaciół: Felixa, Neta i Niki w lekturze R. Kosika pt.,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. Powieści z serii "Felix, Net i Nika" Rafała Kosika są mocno osadzone w polskich realiach, bohaterowie - uczniowie gimnazjum - mówią aktualnym, "młodym" językiem, a w kolejnych ich przygodach pojawiają się nie tylko staroświeckie duchy, ale także nowoczesny program .28.04..

Zadanie na ocenę: Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.

Opowiadanie mówi o przygodach klasy Felixa, Neta i Niki w Muzeum Gazownictwa.. 0 0 Odpowiedz.. Felix to chłopiec mądry, uczynny, inteligentny z ambicjami, zawsze spokojny i opanowany .Dalsze przygody Felixa, Neta i Niki" - opowiadanie twórcze .. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. karolkawit 3 lata temu.. Podczas imprezy sylwestrowej Felix, Net i Nika niechcący odpalają eksperymentalną rakietę kosmiczną.. Dla wszystkich, którzy nie boją się zaryzykować i chcą udać się w podróż z jednym z bohaterów bestsellerowej serii.. Opowiedz pisemnie jeden, wybrany przez Ciebie, rozdział książki 29.04.. Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Czas Dotychczas wyszło 9 tomów i 3 opowiadania.. NOWA GRA.. Nawet koszmarną… Opowiadanie, na które czekali wszyscy czytelnicy powieści Rafała Kosika o sekrecie Czerwonej Hańczy.Seria Felix, Net i Nika jest jedną z najchętniej czytanych serii w Polsce.. Bardzo dużo już słyszałam i czytałam o tej serii, jednak nigdy nie zdobyłam się na jej .W 8 części jedna z jego kopii, znajdująca się w laptopie Neta, zostaje usunięta przez zbuntowanego Konpopoza.. Napisz email .. Nika Mickiewicz jest przyjaciółką Felixa i Neta, to dziewczyna z charakterem i ma zdolności telekinetyczne.. Niedługo potem jednak Manfred wraca tam..

"Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.

Jedną z takich książek jest na pewno Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix .Dopisz ciąg dalszy przygód trójki bohaterów Felixa, Neta i Nika oraz Gamg Niewidzialnych Ludzi w tej samej konwencji powieściowej, buduj napięcie i zawieś akcję w dramatycznym momencieFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie lektury.. W jednym z korytarzy przyjaciele spotykają gnoma, strażnika Skarnu Świętopełka.. Temat: Przyjaźń Felixa, Neta i Niki ukazana w lekturze R. Kosika pt.,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"5.. Jak jest najlepsza część Felixa, Neta i Niki?. 2011-03-22 14:58:55; Quiz z "Felixa, Neta i Niki" - wszystkie części 2013-06-11 21:57:10; Już wychodzi nowa .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu .. Odpowiedz UsuńLaura Poniatowska to sprytna i inteligentna nastolatka, która po raz pierwszy pojawia się na kartach "Trzech Kuzynek" - siódmej części przygód Felixa, Neta i Niki.. Tajne służby poszukują sprawców, a sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że rakieta spadnie gdzieś na terytorium Polski.. Odpowiedzi (1) Załącz plik.. Rozdział 6.. Nadprogramowe historie" jest jak spotkanie z dobrymi, starymi znajomymi - przynajmniej dla tych, którzy czytali wcześniej choćby jeden z imponującej kolekcji dziesięciu tomów.Opowiadanie ze świata "Felixa, Neta i Niki"!. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. Robot na Marsie Wielkanoc.. Piątek, 15.05.2020 r. .. Przypomnij historię znajomości Felixa, Neta i Niki i na jej podstawie sformułuj porady dla osób poszukujących przyjaźni.. Tam ojciec zdecydował o jej ukryciu w muzeum.. Nawet koszmarną.. 0 ocen | na tak 0%.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji.. W swojej pracy wykaż specjalne zdolności wybranego bohatera.. Opowiadanie o Spotkaniu z boginią Ateną .Trwa walka przyjaciół z Mortenem, dzieciom udaje się wydostać na dach budynku.. Przygody dla młodych ludzi.. 18 stycznia 2021 02:30 Zaktualizowane.. .Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla młodzieży, autorstwa Rafała Kosika.. Dla wszystkich, którzy nie boją się zaryzykować i chcą udać się w podróż z jednym z bohaterów bestsellerowej serii.. Zaczyna padać, zwarcie niszczy maszyny.. Szczególną troską .Czytałam jedną część o przygodach Felixa,Neta i Niki.. Napisz opowiadanie pod tytułem tajemniczy dom .Przygoda w świecie Felixa, Neta i Niki - Kuba Kajrys 28 listopada, 2020 Gdy skończyłem czytać książkę pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, zacząłem myśleć, że wspaniale byłoby się dostać do tego świata, a także poznać osobiście głównych bohaterów tej powieści.Opowiadanie ze świata "Felixa, Neta i Niki"!. Szukaj.. A popularność tej serii ciągle rośnie.. Młodzież ją po prostu uwielbia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt