Otocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych uzasadnij swoją opinię

Pobierz

Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Gość.. Odpowiedź Guest.. SZYBKO PROSZĘ NA JUTRO!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Sprawdź się Podsumowanie działu III.. W jeden z organizmów nie pasuje do pozostałych .Otocz pętlą jego nazwę i uzasadnij swoją decyzję.. borsuk, dzik i niedźwiedź - to wszystkożercy.Otocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych.Uzasadnij swoją decyzję proszę na jutro - MidBrainartOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zosia Nowak ul. Miłkowa 4 81-591 Gdynia Droga Aniu!. @Gość Cześć.. Pokoloruj odpowiednio klocki, z których został zbudowany zamek.. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Zapisz liczbę skreślonych obrazków w kratce nr 1.czego nie wolno robić gdy na opakowaniu jest znak substancja toksyczna, szkodliwa, żrąca, utleniająca?. Question from @Sabi0000 - Gimnazjum - PrzyrodaPrzeczytaj list.. WYJAŚNIENIE :.. 2.jest tam pszczoła osa mrówka i szerszeń WYJAŚ 2014-03-12 18:53:29; W każdej ramce otocz pętlą jednego intruza i wyjaśnij dlaczego nie pasuje do pozostałych elementów zestawu.. Otocz go pętlą i uzasadnij swoją odpowiedź.. 2013-03-23 14:00:06; Czy krople żołądkowe to substancja żrąca?. Uzasadnij swoją decyzje.. Uzasadnij swoją decyzję plz daje naj..

Otocz pętlą element który nie pasują do pozostałych uzasadnij swojąopinią.

Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp .Otocz pętlą element który nie pasują do pozostałych uzasadnij swojąopiniąSzkoła Podstawowa.. Zawartość publikacji możesz udostępnić nieodpłatnie osobom bliskim lub osobiście znanym, ale nie umieszczaj jej w internecie.. Kółka - użyj wyobraźni, .. Otocz pętlą te obrazki, .Narysuj drogę, którą muszą przebyć kierujący pojazdami, aby dojechać do celu.. 2 rząd zakreślamy 3 obrazek jest to znak drogowy, a pozostałe są nalepkami ostrzegawczymi.. Uzasadnij swoją decyzję.. Odpowiedź Guest.. Dzięki nim przygotowałam na lekcję ciekawą prezentację.W każdej ramce jeden z elementów nie pasuje do pozostałych.. Question from @Sabinaledzka - Gimnazjum - Przyroda1 rząd zakreślamy 4 obrazek paproć, gdyż nie jest zaliczana do roślin trujących.. 4 rząd zakreślamy obrazek 2 żmiję zygzakowatą ,gdyż jako jedna z tego zestawu jest wężem posiadającym jad.W każdej ramce jeden z organizmów nie pasuje do pozostałych.. Z każdego zestawu nazw skał wykreśl nazwę tej skały, która nie pasuje do pozostałych.. 2013-03-23 14:00:06; Oceń zachowania dzieci i otocz pętlą TAK przy zachowaniach poprawnych oraz NIE .Otocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych..

Otocz pętlą element, który nie pasuje do pozostałych.

W komentarzu jest zdj (: Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2018-03-14 16:00:19.Zadanie 3.. Otocz pętlą jego nazwę i uzasadnij swoją decyzję.. Uzasadnij swój wybór.. Spójrz na obrazek, postaraj się go zapamiętać, następnie zasłoń go kartką i odpowiedz na następujące pytania: Otaczamy pętlą bez (krzak po prawej stronie rysunku).. DROŻDŻE .Otocz pętlą owoce, które można wyhodować w ogrodzie w naszym kraju.. Uzasadnij swoje zdanie.. Skreśl wszystkie symbole świąt Bożego Narodzenia.. • Dopasować obrazek do cienia.. Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. który nie pasuje do pozostałych.. Gdynia, 23 marca 2015r.. 3 klasa część 4One mogą być inspirujące nie tylko dlatego, że im się udawało pokonać najróżniejsze bariery, łącznie - czy często na czele - z barierą swojej płci, ale też dlatego, że one są po prostu wspaniałe, są nieustraszone, uparte, czasem były po prostu bezczelne i namolne.Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.. Przyklej w ramkach to, co będą mogli tam kupić.. Następnie otocz pętlą element, który nie powinien pojawić się w liście prywatnym.. Question from @PikachuPikachu - Szkoła podstawowa - PrzyrodaOpublikowany in category Przyroda, 08.09.2020 >> ..

Otocz pętlą element,który nie pasuje do pozostałych.

20 grudnia 2017.. 1.otocz paproć paproć nie zawiera substancji trujących ,a pozostałe zawierają .. Question from @Hasoo6677 - Szkoła podstawowa - PrzyrodaW jeden z organizmów nie pasuje do pozostałych .Otocz pętlą jego nazwę i uzasadnij swoją decyzję.. Pomużcie to.z przyrody na dole macie zdjęcie.. 2. otocz żółty znakOtocz pętlą element, który nie pasuje do pozostałych.. Otocz pętlą klocki, które nie zostały wykorzystane do budowy zamku.. Otocz pętlą element, który nie pasuje do pozostałych.. Zaznaczamy tę roślinę, ponieważ ona jako jedy Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. 2010-09-11 19:45:39; W każdej ramce otocz pętlą jednego intruza i wyjaśnij dlaczego nie pasuje do pozostałych elementów zestawu.. Uzasadnij swój wybór.. MisiaPandzia zapytał (a) 14.03.2018 o 15:57.. Niedźwiedź.. 2013-01-24 15:27:04Oceń zachowania dzieci i otocz pętlą tak lub nie.. 1.drożdze, klon, borowik, pleśń 2.morszczyn, pantofelek, paproć, euglena 3.podgrzybek, borówka, sosna, żyto.. - MidBrainartOtocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych Uzasadnij swoją decyzję .. Otocz pętlą element który nie pasuje do pozostałych Uzasadnij swoją decyzję.. Poznajemy świat organizmów.. Tajemnice przyrody 4.. Jeśli cytujesz jej fragmenty, to nie zmieniaj ich treści i koniecznie zaznacz, czyje to dzieło..

... Wykreśl element, który nie pasuje do pozostałych.pdf.

Poproszę o odpowiedź 2,3 i 4 na teraz.. Wyjaśnij dlaczego wybrany przez ciebie wyraz nie pasuje do pozostałych.. • Wskazać element, który nie pasuje do zbioru.. 3 rząd zakreślamy 3 obrazek mrówkę, gdyż jako jedyna nie posiada żądła.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. P.S pomużcie mi w tym ostatnim.. 2012-02-06 17:46:11Wskaż obrazek, który nie pasuje do pozostałych.. Uzasadnij swoją opinię.. Otocz pętlą element, który nie pasuje.Otocz pętlą elementy których nie pasuje do pozostałych Uzasadnij swoją decyzję plis na jutro daje naj .. Rozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. Uzasadnij swoją decyzję.. Posłuchaj zdań lub je przeczytaj, jeśli potrafisz.Plik Wykreśl element który nie pasuje do pozostałych.pdf na koncie użytkownika sloneczko82 • folder wiosna • Data dodania: 26 lip 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Nabyta przez Ciebie publikacja jest dziełem twórcy i wydawcy.. Uzasadnij swój wybór.. Prosimy o przestrzeganie praw, jakie im przysługują.. 20 grudnia 2017.. Dziękuję za przesłanie książki o podróżach Kolumba..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt