Przykładowe ogłoszenie o zaginięciu psa

Pobierz

2 Zobacz odpowiedzi zuziap01 zuziap01 Ogłoszenie !. 14 maja br. w okolicy parku miejskiego zaginął pies rasy jamnik szorstkowłosy, czarny podpalany.. Wabi się Przecinek, reaguje na imię.. odpowiedział (a) 12.06.2013 o 18:53.. W pierwszych zdaniach tekstowych ogłoszenia o zaginięciu kogokolwiek lub zgubieniu czegokolwiek.. Miał obrożę koloru niebieskiego z imieniem Leo oraz numerem telefonu.. Znalscę prosimy o zadzwonienie pod numer: 654 947 954.Warto również dodać do ogłoszenia wyraźne zdjęcia psa.. W ogłoszeniach zawiadamiamy np. o mającej się odbyć wystawie, spotkaniu, zgubieniu lub znalezieniu jakiegoś przedmiotu, o zaginięciu zwierzęcia.5.. Musi być czytelne.. Tak sporządzone ogłoszenie o zaginięciu psa zwiększy twoje szanse na bezpieczny powrót podopiecznego do domu.Jak napisać ogłoszenie o zaginięciu psa?. Jest łagodny!. Zdjęcie pozwoli przyciągnąć wzrok przechodniów i utrwali obraz pieska w ich pamięci.Przykładowe ogłoszenie znajdziesz na stronie 53 w podręczniku.. 14 maja br. w okolicy parku miejskiego zaginął pies rasy jamnik szorstkowłosy, czarny podpalany.. W ogłoszeniach informujemy m.in. o mającej się odbyć wystawie, imprezie, sprzedaży, kupnie, zagubieniu lub znalezieniu jakiegoś przedmiotu, o zaginięciu zwierzęcia.. Pierwszym istotnym elementem jest zamieszczenie wyraźnego zdjęcia zwierzaka.. Utworzone: Pół roku temu, 2021-03-28..

Ogłoszenie o zaginięciu psa.

Użytkownik widziany: Pół roku temu, 2021-03-28.Aby ogłoszenie przyciągało uwagę odbiorców, ozdób je clipartami.. W dniu 14 lipca 2010r około godz.14-tej w okolicach parku Kościuszki w Katowicach zaginął pies rasy owczarek niemiecki.Koloru brązowego,zwie się Szarik.Pies miał na szyi obrożę koloru niebieskiego, zawiniętą tylnią łapę .Pies ten nie jest grożny,został zaszczepiony.Znalazcę proszę o kontakt tel.507667854.Czeka nagroda pieniężna.. 2011-04-26 16:32:42 Jak napisać ogłoszenie o zaginięciu kota?konkretnego osiedla, dzielnicy.. 2010-01-01 12:01:14 jakie napisac ogloszenie na dowolny temat?. Ogłoszenie powinno być czytelne, zwięzłe iOgłoszenie Zginął pies przed marketem makro.. Pies jest koloru czarnego rasy jamnik ma niebieską obrożę.. jego łapy są długie natomiast ogon krótki.Uczciwego znalazce prosze o kontakt 532-464-289 licze na naj ;)odpowiedział (a) 03.01.2013 o 12:08.. Dnia 12.11.13 r. o godzinie 15.00 zaginął pies rasy mieszanej.Jest czarnego koloru.. 10.05.201o roku około godziny 20.00 na ulicy Mickiewicza zaginął pies rasy owczarek niemiecki.. Posokowiec bawarski i wyżeł czeski szorstkowłosy.. Jeśli, ktoś by go znalazł proszę o kontakt telefoniczny pod numer 123456.. Ogłoszenie o zaginięciu psa.. Przykładowe ogłoszenia.. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod numerem 123-456-789 lub pod numerem 987-654-321..

2010-02-23 15:18:11Napisz ogłoszenie o zaginięciu psa.

- Białystok Bielsk Podlaski Choroszcz Czarna Białostocka Dąbrowa Białostocka Dobrzyniewo Duże Hajnówka Mońki Sokółka Supraśl Wasilków Zabłudów.. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda.. Najpierw należy pozostać w miejscu, w którym ostatnio widzieliśmy swojego pupila i nawoływać.Ogłoszenie to krótki tekst o charakterze informacyjnym skierowany do grupy zainteresowanych osób.. Należy określić rasę psa oraz podać nasze dane kontaktowe.. Wstaw zdjęcie zwierzęcia.. Ogłoszenie powinno składać się z aktualnego zdjęcia pieska oraz imienia.. 000 111 222.konkretnego osiedla, dzielnicy.. Ważne jest jak wygląda Twoje ogłoszenie.. Zastanów się czy ogłoszenie przykuła odpowiednio uwagę.Zadanie: napisz ogłoszenie o zaginięciu psa Rozwiązanie:dnia 10 czerwca 2014 r około godziny 15 30 w parku zachodnim we wrocławiu zaginął pies rasy jamnik długowłosy ma on brązowo złocistą sierść, lekko falującą się przy przednich łapach uszy psa są lekko asymetryczne lewe ucho jest trochę dłuższe w prawym uchu wytatuowany jest numer 123425 i słowo quot river quot bo tak .Każde dziecko marzy o przyjacielu, który będzie jego codziennym towarzyszem zabaw, o przyjacielu w postaci psa..

Na tym przykładzie stwórz ogłoszenie o zaginięciu kota lub psa.

Ludzie będą mieli wtedy większą pewność, że zwierzak, którego znaleźli, należy do ciebie.. Dla znalazcy przewidziana nagroda pieniężna!. Na szyi ma zieloną obrożę przeciwpchelną.. Sierść ma koloru białego z charakterystyczną brązową łatą na główie.. Dnia 16 styucznia około godziny 15.00 zaginął mój pieso imieniu Rex.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Ogłoszenie o zaginięciu psa.. 2010-03-27 10:41:02 Gdzie napisać o zaginięciu psa .. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Gdzie można napisać ogłoszenie o zaginięciu psa?. Musi być zawsze podana data wraz z opisem miejsca i przybliżonym czasem, w którym miało miejsce to zdarzenie, czyli: przykład: Dnia 29 lutego 2020 r. Uwaga!Ogłoszenie!. OGŁOSZENIE!. Napisz ogłoszenie o zaginięciu psa 2014-03-25 17:16:39 Jak napisac ogloszenie o zaginieciu psa ?. Ogłoszenie.. Anons - to inaczej podanie czegoś do publicznej wiadomości, zwłaszcza ogłoszenie zamieszczone w prasie.Jeśli chcemy napisać ogłoszenie o zaginięciu psa należy przestrzegać kilku zasad, by ogłoszenie było skuteczne.. Ma zielone oczy i duże odstające uszy.. Skorzystaj z własnych zbiorów lub pobierz przykładowe zdjęcie z Internetu.. Anons - to inaczej podanie czegoś do publicznej wiadomości, zwłaszcza ogłoszenie zamieszczone w prasie.Zaginął Pies najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

Rozwiesić ogłoszenie.

OGŁOSZENIE Dnia 06.01.2013 roku około godziny 20:00 w okolicy Będzina zaginął mi pies rasy owczarek francuski.. Uwaga!. Przygotuj w edytorze tekstu ogłoszenie o zaginięciu psa, kota lub innego zwierzęcia.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Pies ma siersc koloru czarnego oraz bordową obrożę z imieniem.. Sprawia wrazenie miłego.. Najczęściej wywieszane są ogłoszenia o zaginięciu lub znalezieniu psa, o korepetycjach, kursach językowych lub chęci wynajęcia mieszkania.. Pies został znaleziony na ulicy Krajowej 18.Zaginęły dwa psy - Nagroda !. Reaguje na imię Leo.. 2010-01-10 20:19:12 Jak napisać ogłoszenie o zaginięciu mojego kota?. Zdarzyło sie to w okolicach Tesco w Rzeszowie.. UWAGA!. UWAGA!. Ma on obróżkę z serduszkiem z imieniem oraz adresem zamieszkania.. jego oczy są brązowe.. Ostatnio widziany był w parku nad jeziorem.. Jeśli ktokolwiek widział psa niech zadzwoni pod numer 813 907 426 lub 534 780 123 .ogłoszenie o zaginięciu psa jak powinno wyglądać, co powinno w nim się znaleźć.. Najczęściej wywieszane są ogłoszenia o zaginięciu lub znalezieniu psa, o korepetycjach, kursach językowych lub chęci wynajęcia mieszkania.. .Dnia 19.01.13 roku zaginął pies.. Dziś w godzinach rannych zaginął mi pies rasy York.. Nie był dość duży, na szyi miał niebiesko - zielono - różową obrożę z napisem MAX.Miał na ciele dość charakterystyczne czarne łaty,a także .miki15513.. Ogłoszenie rozmieść w najbliższej okolicy - przy swoim domu, a także w miejscu, w którym doszło do zaginięcia.. Dzięki temu nie zapomnisz o dacie czy danych kontaktowych.. Osoby, które nie mają komputerów lub mają z nimi problemy wykonują prace w zeszycie lub na kartce i przesyłają w mailu jako skan lub zdjęcie.zapisz sobie wzór ogłoszenia, tak aby wypełnić poszczególne punkty.. Następnie zapisz pod nazwą Ogloszenie.. Nie ma co czekać tylko trzeba działać.. Jest łagodny!Napisz ogłoszenie o zaginięciu psa we wszystkich ufunkcjach językowych a) informatywna b) ekspresywna c) impresywna d) artystyczna Prosze o szybką odpowiedz Daje Naj!. Jeśli przydarzy się kiedykolwiek ta bardzo stresująca i przykra sytuacja, że na przykład podczas spaceru nasz pies zniknie nam z oczu, warto zachować zimną krew.. W okolicach gdzie zaginął pies należy wywiesić ogłoszenie o zaginięciu.. Pamiętaj też, że Internet to potęga - umieść ogłoszenie w Sieci i czekaj na odzew.Ogłoszenie !.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt