Napisz 10 zdań na temat moja wymarzona praca niemiecki

Pobierz

Max 10 zdań Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: werus03004 29.3.2010 (13:15) Napisz przemówienie na temat czytanie książek przydatna rzecz czy strata Przedmiot: Język polski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: Ulaaa 6.4.2010 (19:21)/ Na ścianie wiszą 2 obrazy.. Mam nadzieje ,że kiedyś będę miała szanse zwiedzić ten kraj.Odnoszę wrażenie, że jedni i drudzy przychodzą tu z konieczności, chociaż może nie wszyscy.. Moja szkoła nazywa się.. 3.Moja szkoła jest stara ale nowoczesna.. Nazywa się "Szkoła baśni".. Skorzystaj z podanych zwrotów.. 1 str.38 ćwiczenia klasa 7 1.. Chociaż Malta jest małą wyspą,jej horyzonty są bezkresne.. Załóżmy, że chcesz przetłumaczyć z niemieckiego "Ich mag einen kalten Sommer" na język polski, a pamięć Translatora online zawiera tylko zdanie "Ich mag einen warmen Sommer":Mały komentarz na temat nazw miast.. Zawód: weterynarz .. Na koniec zimowiska zostaną rozdane nagrody, dyplomy i upominki dla najlepszych uczestników .Forum Pomoc językowa - Sprawdzenie - Witam :) musze napisac wypr.. po niemiecku pt meine geburtstagsparty w czsie teraźniejszym od 80 do 100 słów może pomożesz mi masz gg jak tak to napisz na moje będe bardzo wdzięczna ;D .. czy mogłabyś napisać mi pracę zaliczeniową z niemieckiego o temacie "moja wymarzona impreza urodzinowa"?. Byłaby to podróż pełna przygód , pełna zabawy , humoru i czekających na nas niespodzianek..

Napisz 10 zdań na temat "moja wymarzona praca" .

Witam chciałbym aby ktoś mi to przetłumaczył.. Plis .. maksymalnie 10 zdań , minimum 5 .. Niestety robi się wtedy błędy w szyku.. Sam znam pewnego lekarza, którego trudno oderwać od snucia historii o pacjentach, chorobach i różnych metodach leczenia.. W niemieckim nie radzę sobie kompletnie, jakby ktoś mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny.. A oto moja propozycja.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie4.1 (81.25%) 16 votes Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny…Opis wakacji po niemiecku Sommerferien3.9 (77.39%) 23 votes Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się…Zadanie: temat wymarzona praca na minimum 50 słów max 100 słów napisz kim chciałabyś chciałbyś zostać w przyszłości,ile godzin Rozwiązanie: my dream job is to become an architect i love to draw and design to be an architect i know veryZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Błagam was o pomoc !. na 22 listopada na temat '' Moja wymarzona szkola'' spróbuje cos napisać.a was prosze o sprawdzenie i korekNapisz tekst na dowolny temat techniką impersjonistyczną..

Muszę napisać 12 zdań na temat swojej wymarzonej pracy po angielsku !

Opisuję mój wymarzony dom , który chciałbym mieć w przyszłości.. W moją wymarzona podróż wybrałabym się rowerem , albo pieszo.Moja wymarzona szkoła to szkoła, w której każdego przedmiotu uczy nauczyciel umiejący nim zainteresować.. Namawiam koleżanki żeby ze mną pojechały.. Pragnę zostać leśniczym.Opis mojej szkoły po Niemiecku.. Również ja mam wymarzony zawód.. !Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 10 zdań po niemiecku na temat "moja wymarzona praca".Najlepiej prosiła bym o opisanie zawodu "wizażys…Witam, mam za zadanie napisać min 10 zdań po niemiecku na temat mojego wymarzonego zawodu (traumberuf).. Bardzo ciekawa wypowiedż.. Nie ma reguły czy nazwy polskich miast tłumaczymy na niemiecki, czy też wymawiamy je po polsku.. udynek szkoły znajduje się w parku, w którym jest mnóstwo zieleni i bajkowych zwierząt.. Piszemy o wydarzeniach, polityce .Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Dałabym 5 nawet z błędami :) no może z minusem :) Początek lepiej by się prezentował tak: Ich möchte in der Zukunft Ärztin.. 1.Moja szkoła znajduje się w..

Jestem zielony z niemieckiego i potrzebuje pomocy.

Przydatność 75% Napisz rozprawkę .dancerin.. 33 80 697 München Krakó.Mieszkać będziemy w pokojach po 3-4 osoby.. Powinien mieć on 4 cztery pokoje i znajdować się na wzgórzu .. Ale nic się też nie stanie, jeśli użyjemy zwykłej nazwy polskiej (np. Mając nadzieje znaleźć prace w tym zawodzie, bede chciał w .Oto przykład, w jaki sposób Tłumacz z niemieckiego na polski przekłada częściowe dopasowania zdań dzięki sztucznej inteligencji.. Przydatność 50% Napisz w 8-10 zdaniach, .Imponujące wrażenie zrobiłaby na mnie zapewne neolityczna świątynia GGANTIJA, datowana na 4000 r. p.n.e.. W czasie pobytu na obozie będziemy chodzić na: baseny, kręgielnie i na pinponga.. Jednakże z góry jest skazany na niepowodzenie.. Temat ten był wielokrotnie poruszany przez artystów, filozofów jak i zwykłych ludzi.. poprawione :) Nie powinno się pisać aż tak długich zdań, złożonych z tylu zd podrzędnych.. Jeżeli akurat wiemy, jak nazwę naszego miasta przetłumaczyć na niemiecki, to możemy użyć nazwy niemieckiej (np. Warschau, Posen).. 4.Obok mojej szkoły znajduje się Sad oraz piękny staw 5.Dyrektorem mojej szkoły jest.. 6.Do mojej szkoły uczęszcza.. uczniów 7.W mojej szkole uczy .Moja wymarzona podróż W moją wymarzoną podróż wybrałabym się z przyjaciółmi .. Taka jest nasza szkoła i mam nadzieję, że się to zmieni.. Niemiecki klasa 7 potrzebuję odmiana czasowników!.

byłbym ...Moja wymarzona szkoła znajduje się w świecie bajek.

a i bez tego czasem zmienia się kontekst.. Tacy nauczyciele nie krzyczą na uczniów i nie robią niezapowiedzianych kartkówek.. potem matora jakas praca moze studia a pozniej wyjade gdzie.. niewiem no zostawiam to wam :) .. wybiore sie na wymarzone studia weterynaryjne.. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata.. werden.Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine HauspflichtenKilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe.. Obok szkoły jest ogród botaniczny i wypełniony niespotykanymi roślinami, kolorowymi kwiatami, drzewami owocowymi na których rosną banany, pomarańcze, kokosy .A nawet gdy odpoczywają ze znajomymi, to ich opowieści dotyczą głównie tego, co się działo u nich w pracy.. To prawdziwy pasjonat medycyny!. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie, zawsze może zapytać, a nauczyciel dokładnie mu wytłumaczy.Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Daje 25 pkt.. ( chcę zostać weterynarzem) Błagam was o pomoc nie umiem tego zrobić !Jan Kowalski Ul. Kwiatowa 23 12-345 Kraków Tel..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt