Napisz kartkę z dziennika podróży fileasa fogga

Pobierz

(wybrałam sługę Filipa Fogga, Jana Obieżyświata) b) Zbierz informacje o tym bohaterze, szczególnie: - kim jest, jakie ma doświadczenie, - czy ma jakieś cechy charakterystyczne,np.. Po obejrzeniu pani kazała nam napisać jedną przygodę Fileasa Fogga , którą zapamiętaliśmy w czasie oglądania filmu.. Podziwiał pana Fileasa, wierzył w jego uczciwość i .. W końcu ten angielski dżentelmen przeżył ich całe mnóstwo!Powrót Fileasa Fogga, ilustracja z pierwszego francuskiego wydania z 1872 roku.. Jedynie raz, upity przez podstępnego Fixa, nie zdążył powiadomić swego pana o zmianie godziny odpłynięcia parostatku.. Niezwykły zakład 5.. 6.Napisz kartke z dziennika Podróży Fileasa Fogga 2012-01-25 15:40:39 Wciel się w Ewe i napisz kilku zdaniową ,, Kartkę z dziennika '' z opisem wygnania z raju.. Przydatność 70% Charakterystyka Fileasa Fogga.Podczas podróży prowadził skrupulatne zapiski.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Aż dziw, że jest to dzieło napisane prawie sto pięćdziesiąt lat temu, a nie scenariusz najnowszego filmu sensacyjnego z Hollywood!. a) Z tekstu Juliusza Verne'a wybierz bohatera, w którego imieniu będziesz pisał dziennik.. Głównym bohaterem powieści Juliusza Verne'a "W 80 dni dookoła świata" jest Fileas Fogg, czterdziestoletni angielski dżentelmen, o którym mówiono, że z twarzy przypomina Byrona..

Napisz kartke z dziennika Podróży Fileasa Fogga.

Kartkę z pamiętnika piszesz zwyczajnym, codziennym językiem, tak samo, jak mówisz.Napisz kartkę z podróży Juliusza Słowackiego do matki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, która przygoda Fileasa Fogga była najciekawsza.. Wyjazd pana i nowego lokaja w podróż.. W 80 dini dookoła świata .. Połączył on Morze Śródziemne z Morzem Czerwonym i wyeliminował potrzebę opływania Afryki .1. sposób mówienia, - jaki ma stosunek do pozostałych bohaterów .Napisz Kartkę z dziennika podróży Fileasa Fogga .. Kierunek Nowy Jork) zredaguj kartkę z dziennika, w której opowiesz, co wydarzyło się, gdy spóźniliście się na parowiec płynący z Nowego Jorku do Liverpoolu.. Dzięki nim obliczał czy zyskał czas czy też stracił cenne godziny.. Bezpośrednim bodźcem, który skłonił autora do napisania powieści, było otwarcie w 1869 Kanału Sueskiego .. Jako służący Obieżyświat był sumienny i starał się zawsze wykonywać jak najlepiej swoje obowiązki.. Obieżyświat przyjmuje posadę 3.. Gdzy wyjechałem wczesnym rankiem z mojego domku na rozlewiskiem usłyszałem coś się zbliżało w moja stronę byłem bardzo ciekaw co to jest więc musiełem to zobaczyć.Poszedłem i zobaczyłem .Przydatność 70% Charakterystyka Fileasa Fogga..

Napisz kartkę z dziennika podróży pana Fogga.Z(1)dnia podróży.

- rozwiązanie zadania .. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. 61% Przygoda Fileasa Fogg "W 80 dni dookoła świata" 66% "W 80 dni dookoła świata" opracowanie.Wyobraź sobie, co się mogło przydarzyć bohaterom podczas podróży, której plan podano poniżej.. Passepartout zostaje służącym pana Fogga.. 2011-02-08 17:39:26 Jakie były zmiany podróży Fileasa Fogga (80 dni dookoła świata )?. Nowy służący 2.. Fogg ma w banku duże oszczędności, ale nie musi z nich kożystać.. W klubie Reforma 4.. Etapy podróży; 3 października .Napisz opowiadanie przez pana Fogga jego podróży,,w 80 dni do okoła świata" w formie listu.. 2010-02-22 15:42:07 Jakie były etapy podróży pana Fogga ?. Morska podróż 10.. Napisz fragment dziennika fileasa fogga opisując jeden dzień.w imieniu FILEASA FOGA napisz dwie kartki z podróży,na których umieścisz informacje o środkach transportu,poznanych ludziach,wrażeniach( na podstawie 80 dni dookoła świata) .. Przydatność 75% W imieniu Bilba napisz list do jego przyjaciela Tuka z dowolnego momentu podróży.. Przyjęcie nowego lokaja - Jana Obieżyświata przez Anglika Fileasa Fogga.. Wypowiedź może być pisana językiem potocznym albo gwarą szkolną..

Początek podróży 6.

2011-04-11 19:59:19 Napisz kartke z dziennika Podróży Fileasa Fogga 2012-01-25 15:40:39Charakterystyka postaci Fileasa Fogga - "W 80 dni dookoła świata".. Zakład w Klubie "Reforma", że pan Fogg objedzie świat w 80 dni.. Nie ma rodziny żyje samotnie.. (Mars, komnata w tajemniczej budowli UFO) Na Marsie jesteśmy już ponad cztery dni, dotychczas, spotkaliśmy wiele .Jakie były zmiany podróży Fileasa Fogga (80 dni dookoła świata)?. Dyskusja członków klubu "Reforma" o kradzieży w banku.. Oczekiwanie na Mongolię 7.. Przygoda w świątyni.69% Charakterystyka postaci Fileasa Fogga - "W 80 dni dookoła świata".. 2009-12-13 21:22:06 napisz kilka zdań o podróży : 2010-01-09 21:26:29 Napisz kartkę z dziennika podróży 2012-02-27 15:20:59Przedstawienie osoby i zwyczajów pana Filipa Fogga - dżentelmena z klasą, któremu można pozazdrościć opanowania.. Generał Cromarty uważał Fileasa za niezwykłego oryginała, jednak pozbawionego uczuć i przypominającego bezduszną indywidualność.Akcja powieści Juliusz Verne'a zatytułowanej "W osiemdziesiąt dni dookoła świata" koncentruje się wokół postaci Fileasa Fogga, Anglika będącego w każdym calu dżentelmenem.. 74% Charakterystyka Fileasa Fogga "W osiemdziesiąt dni dookoła świata".. Moim ulubionym fragmentem znapisz kartke z dziennika podróży ; z tekstu juliusza vernea ;80 dni dookoła świata; wybierz bohatera w ktorego imieniu bedziesz pisał dziennik,zbierz informacje o bohaterze szczególnie kim jest jakie ma doświdczenie,czy ma jakies cechy charakterystyczne,jaki ma stosunek do pozostałych bohaterow,szczegółowo zaplanuj wydarzenia które bedziesz opisywał,postaraj sie opisac wydarzenia .W imieniu towarzyszki podróży Willy'ego Fogga z filmu animowanego (Część 23..

Punkty dla naj dziennik xnapisz kartke z dziennika podrózy pana Feleasa Fogga.

Cechy : - udczciwy, skrupulatny, opiekuńczy, dobry, sprawiedliwy, odważny, opanowany.. Fileas Fogg był niezwykle opanowanym człowiekiem.Dzięki aktywnej postawie Fogga udało się go uwolnić.. Przyjazd Anglika i lokaja do Suezu.. 2 października - wyjazd Fogga i Passepartout z Londynu.. chodzi zeby opis swoj jeden dzien z podrozy jakie mial uczucie i wgl.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Przydatność 70% Charakterystyka Fileasa Fogga.. Zakład o możliwość odbycia podróży dookoła świata w osiemdziesiąt dni.. Rozmowa Fiksa z Obieżyświatem 8.. Fileas Fogg wraz ze swoim lokajem Janem zgodzili się i wyruszyli w podróż.Napisz kartkę z dziennika podróży z tekstu Juliusza Verne'a.. cos pozmyslać.Napisz kartkę z dziennika Phileasa Fogga z książki ,,W 80 dni dookoła świata.". jak cos w imieniu feleasa.. Zgłoś nadużycie.. Nie przejmował się jednak niedogodnościami i przeszkodami.. wygląda.. +77 (1) Odpowied .. jak mam napisać wypracowanie na cała kartkę o Pinokiu.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Moim ulubionym fragmentem z filmu było założenie się ze znajomymi o przejechanie wynalazcy całego świata w ciągu 80 dni.. Przydatność 55% Fragment dziennika z podróży.. PROSZĘ O POMOC DAJĘ NAJ!. Wyrażaj emocje - radość, gniew, złość, smutek.. 4Po obejrzeniu pani kazała nam napisać jedną przygodę Fileasa Fogga, którą zapamiętaliśmy w czasie oglądania filmu.. Twoja wypowiedź powinna liczyć nie mniej niż 5 zdań.Pisz subiektywnie, z własnego punktu widzenia.. 2009-12-13 21:22:06PLAN WYDARZEŃ 1.. 2012-09-13 20:35:03 napisz kartkę z dziennika podróży w 80 dni dookoła świata 2010-03-01 21:24:58str.109 zad.5 wyobraź Sobie , co się mogło przydarzyć bohaterom podczas podróży , której plan podano poniżej.. 79% Cechy charakteru Fileasa Fogga bohatera "W osiemdziesiąt dni dookoła świata"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt