Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat opowiadanie

Pobierz

nie mojego rzecz jasna .Nalałam wody do .#LEM2021Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke Jeśli dożyjemy, bo już za parę lat może się zdarzyć taka fala upałów, że ja albo ona dostaniemy udaru i umrzemy.Najgorsze jest to, że nie umiem wybaczyć sobie.. Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Ale wyobrażam sobie za 1000 Lat : Ludzie będą mogli przemieniać się w co zechcą!. Myślę, że będzie wprowadzone coś nowocześniejszego, np. wszystkie monitory na dotyk, myszki elektroniczne; klawiatury.Napisz wypracowanie na temat: ,,Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat".. Proszę o ciekawe i sensowne odpowiedzi.. Ale przyznam, że fajnie było tak sobie przez moment popłynąć… A Wy, jak widzicie świat za kilkadziesiąt lat?Troszkę zainspirowałam się tu sytuacją z miasta, w którym mieszkałam przez kilka lat.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. Z jednej strony boję się, czy podołam wyzwaniom stawianym mi przez .Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat..

np.Jak wyobrazasz sobie swiat za 20 lat.

Dyskusja: Za 20 lat świat technologii będzie .Nasz świat za 100 lat.. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Moim zdaniem szkoła za 50 lat będzie wyglądała jak 3 piętrowy biurowiec.. Wypracowanie.. Zwłaszcza technologia.. Jednak, żeby zrozumieć, na czym będzie polegało (według mojego wyobrażenia) rozwijanie się świata technologicznie, trzeba zrozumieć, czym jest technologia.. jednak nie wyobrażam sobie siebie w szkole, w której nie mogłabym pisać w zeszytach, bawić się z kolegami na przerwach.. 1 reakcja.. Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem.. 60 lat, moja córka - 31, mniej więcej tyle, co ja teraz.. świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.Jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat?. Ja ro­zu­miem go tak: Za sto lat, dziec­ko widzi nasz świat jako taki, w któ­rym nie było oczy­wi­ste to, co dla niego już zu­peł­nie na­tu­ral­ne.Nie wiem tylko, jak można zremiksować remiksy..

Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat opowiadanie klasa 4 podstawowa.

Za dobre odpowiedzi dam ocenę.. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat.. Moim zdaniem szkoła za 20 lat będzie niezwykła.. Liczba mieszkańców naszej planety .Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat?. Ale już nie moja w tym głowa.. 2010-09-30 16:43:14; Jak bedzie wygladal swiat za 20 lat?. Jeśli ktoś chciał skorzystać z darmowej sieci, tak naprawdę miał możliwość zrobić to tylko na rynku.. Spałam sobie smacznie gdy nagle coś ciężkiego na mnie spadło był to Harry.. Moim zdaniem komputery za 20lat będą o wiele lepsze od dzisiejszych.. Oto najciekawsze wypowiedzi naszych fanów w serwisach społecznościowych.. -Dobra nic się nie stało i tak muszę już wstać jest już O mój Boże jest 13 !. Zobaczcie jak nowy trener Polaków zmieniał się przez lata.Co zaś do Two­je­go py­ta­nia, jak sobie zin­ter­pre­to­wać tekst.. W 2040 roku będę miała 55 lat i … kurwa.. Za najlepszą pracę dam naj.. Question from @paulinawoda - Gimnazjum - Język angielskiJak wuobrazasz sobie swiat za 100 lat?. Keisha Buchanan opowiedziała, jak źle traktowano wokalistki.jak napisać Opowiadanie budowa opowiadania zasady pisania opowiadania zwroty w opowiadaniu przykładowe zwroty w opowiadaniu schemat pisania opowiadania jak pisać opowiadanie jakich wyrażeń używać w opowiadaniu przykładowe wyrażenia do opowiadania..

2019-11-07 18:18:17; jak wyobrazasz sobie świat za 10 lat?

najciekawszą odpowiedź wynagrodzę.. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Komputery za 20 lat moim zdaniem będą bardziej nowoczesne będą miały większą pamięć i będzie większe oprogramowanie .. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat?. 2011-07-23 13:18:08; Jak wyobrazasz sobie siebie za 20 lat?. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.. Nie z neta, bo zgłoszę!. Opis.. Wypracowanie ma zawierać 110-130 słów.. Najpierw życie codzienne.. 1 reakcja.. USA stracą pozycję jedynego supermocarstwa, ale hegemonem nie staną się Chiny.. Portugalczyk ma za sobą bogatą przeszłość, zarówno jako szkoleniowiec, jak i piłkarz.. Ech, widzę, że próba zawarcia jak najszerszego świata w jak najmniejszej liczbie znaków, średnio mi się udała.Przydatność 50% Jak wyobrażam sobie moją karierę zawodowa, czy praca na własny rachunek (firma) czy najemna według mnie ciekawsza.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele .Pobierz: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat.pdf.. Zredaguj wypracowanie .. Mnie najbardziej zastanawia jak powstał świat, skąd wzięli sie pierwsi ludzie i jak wyglądały początki życia na Ziemi..

Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie.

2010-07-27 23:18:48nie wyobrażam.. !-powiedziałam szybko zwlekając się z łózka i wbiegając do toalety.Miałam tylko 2 godziny do przygotowań do ślubu.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo.. Zaczęło się gdy miałam ok 7 lat?. Po dwóch dekadach jedna z artystek zdecydowała się na szczere wyznanie.. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła.. 2012-11-15 14:57:37; Jak wyobrazasz sobie swiat gdyby kazdy czlowiek mogby sie stawac niewidzialny?. Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie przypominał tego świata, który znamy dzisiaj.. Polska znajduje się w trudnej sytuacji, spowodowanej dużym bezrobociem.Rozdział 18.. Prognozy amerykańskiego wywiadu.. nie pamiętam za bardzo początków tego, ale jak przez mgłe pamiętam że siedziałam z kuzynem, on grał w jakąs grę, o coś mnie zapytał, gdzie coś jest w moich majtkach i wsadził mi 2-3 razy rękę tam gmerając.Sugababes powstał 20 lat temu.. Odpowiedź Guest.. Treść zweryfikowana i sprawdzona.Tak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi.. Oczy­wi­ście chciał­bym, żeby każdy do­szedł do swo­ich wnio­sków.. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty.. Czasami trudno pojąć, jak działają te wszystkie wynalazki dookoła nas.Ja za 20 lat.. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.. - Wypracowanie.. Według Starego Testamentu to Bóg powołał do istnienia człowieka na swój obraz i podobieństwo, On również stworzył wszystkie rosliny oraz .Jak wyobrażam sobie świat za 20 lat Świat będzie się cały czas rozwijał..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt