Przeczytaj tekst ułóż zdania a następnie zapisz je w zeszycie

Pobierz

W zadaniach (1-3) 1.. W z ogródku grządki krowę.. 8/75- Ułóż zdania pytające w czasie Past Simple (bez odpowiedzi).. DAM NAJ NA ROZWIĄZANIE Przekształć zdania.. 2011-10-12 21:17:23; Rowiąż rebusy.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Przeczytaj uważnie poniższy tekst , a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania .. Następnie podkreśl dwa wyrazy, które są nazwą obrazka.. - zadanie 3: Uzupełnij zdania używając tylko jednego słowa.. 3.Przeczytaj tekst z zadania 1, str. 8 w podręczniku i ułóż zdania w kolejności chronologicznej, a następnie napisz rozwiązanie w zeszycie.. Przeczytaj tekst.. Następnie ułóż i napisz w zeszycie zdania, w ktorych otrzymane wyrazy będą pełnić funkcję dopełnień.. 11 004-015_Repeta_SB .Zdania sż od razu uporządkowane: 1.. Co klient może chcieć z powrotem?. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 13.3.2019 (8:13) - przydatność: 62% - głosów: 85.. Przeczytaj ponownie 7 odcinek komiksu i ułóż zdania w odpowiedniej kolejności.. W wielkim gnieździe karmił on swoje pisklęta.. einwenig - trochęPodręcznik ćw.. Wpisz samodzielnie w ostatnią lukę nazwę regionu, w którym mieszkasz..

4.Utwórz zdania rozkazujące i napisz je w zeszycie.

na w babci gospodarstwie.. 2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z zadania 1.Na końcu zdania jest wyraz "back".. lachen - śmiać się.. Przeczytaj notatkę z lukami, wysłuchaj tekstu dwa razy, a następnie uzupełnij luki, wybierającĆw.. 1 str. 85 EXTRAWykonaj zadanie 4. z podr., str.155 przykład a) wykonać ustnie, przykład b) w zeszycie.. Przeczytaj zdania i napisz je po śladzie, a następnie samodzielnie.. Chciała znaleźć stałe miejsce, gdzie mogłaby osiąść na stałe.. Klasa 1 b Edukacja matematyczna .Przeczytaj teksty 1 i 2 ze strony 88. musizieren - muzykować.. TEMAT 3: Redagujemy opowiadanie.. i plewiła kwiatami.. UWAGA!. Uczciły wydarzenia z przeszłości.. Question from @Ego18 - Szkoła podstawowa - Polskiczasowników i napisz je w zeszycie razem z osobami.. Zwykle scala je spójnik współrzędności (np. i, oraz, albo).. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.Przeczytaj regułę gramatyczną zamieszczoną na stronie 116.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Nagle nad swoją głową ujrzał orła.. Z okazji Święta Niepodległości żołnierze maszerowali ulicami miasta.. 6/87 - przeczytaj tekst.. Wybrałam niewielkie wzgórze , na którym miał powstać skalniak .. A2, A3 str.66 Wtorek, 24.03 2020 r. Wykonaj zadania w zeszycie ćw.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności..

Przeczytaj zdania w zadaniu 1 jeszcze raz.

Bardzo ważne, aby zapamiętać połączenia między nimi.. Następnie utwórz zdania jak w przykładz i zanotuj je w zeszycie.. Odpowiedź zapisz w zeszycie.. Julek postanowił zostać w domu i układać puzzle.. 2/84- Na podstawie historyjki uzupełnij zdania.. 2013-07-08 22:48:21Przeczytaj zdania w zadaniu 1 jeszcze raz.. - zadanie 4: Zakreśl odpowiedź a, b lub c w taki sposób, aby dialogi były poprawne.. Postanowiłam zrobić za domem skalny ogródek .. Podręcznik ćw.. pewnego dnia zabrałyśmy się z mamą do pracy .. c. stracony czas.. Do każdego zdania ułóż pytanie.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania.. 2012-04-19 17:27:29 Jakie pytania mogę zadać koleżance / koledze ?. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wypisz z tekstów i przetłumacz w zeszycie wyrazy których nie znasz.. ZADANIA DLA UCZNIA:7 Dokończ zdania informacjami o sobie i zapisz je w zeszycie.. Kim lub czym jest Peter?. Drużyna Lecha wędrowała już bardzo długo.. Quatschmachen - wygłupiać się.. Podkreśl zdanie, które pasuje do obrazka.. a. suszarkę do włosów b. pieniądze.. Następnie wybierz z tabeli właściwy zaimek osobowy lub osobę i przeczytaj zdania.. Ułóż zdania z rozsypanki, zapisz je do zeszytu i przetłumacz na j. polski..

Następnie uzupełnij wypowiedzi i napisz je w zeszycie.

4/87 - uzupełnij i zapisz w zeszycie zdania.. Pomagała Krysi kury Rankiem kaczki karmiła gąski.. Dzieci brały udział w festynach.. 7.Klasa 1 a Matematyka:- podręcznik: str. 30 - 31;- ćwiczenia: zad.. Przeczytaj zdania z lukami i zwroty w ramce, którymi uzupełnisz podane zdania.. 9/88 - przeczytaj tekst.. A4str.67 ułóż poprawne zdania i zapisz je, A5 str.67 - odpowiedz na pytania, A6 str. 67- ułóż pytania do wyróżnionych części zdań.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Podręcznik ćw.. 2013-02-04 19:36:43Przeczytaj tekst.. ich (ja) - … wir (my) - … du (ty) - … ihr (wy) - … er (on) sie (oni, one) sie (ona) - … Sie (Pan, Pani, Państwo) - … es (ono) B. 1.Ułóż zdania z rozsypanek i zapisz tekst w zeszycie: pojechała Kamila wieś.. Następnie uzupełnij wypowiedzi i napisz je w zeszycie.. Uzupełnij luki 1-3 wyrazami z ramki.. A7 str.68 - w której linijce znajdziesz odpowiedzi na .Przeczytaj teksty.. Dodaj.Osadź.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Dobra niej .. 1, 2 str. 30;- kaligrafia: str. 55;- zeszyt w linie: wpisujemy zdania:Mamy wiosnę.. - zadanie 5: Napisz odpowiedzi do podanych propozycji.Zeszyt ćwiczeń część 1 - strona 69.. Środa, 25.03 2020 r. Praca z tekstem - ćw.. Moja mała Ojczyzna to,.. Są również prostsze do opisania.. Moja mała Ojczyzna nazywa się.. 2011-11-23 16:05:12; Napisz zdania..

Przekrztałć zdania pojedyńcze w złożone i napisz je w zeszycie.

73 24 A to Polska właśnie 3.. SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM.. też się doić Uczyła z gospodyni.. (blau) 6.Napisz w zeszycie zdania z utworzonymi przymotnikami.Możesz zmienić ich rodzaj,na przykład:zamiast wyrazu morski możesz użyć wyrazu morska.. Odrabiamy.pl.. 1, 2 str. 28.Język polski:- podręcznik: str. 30 - 31 (czytamy tekst);- ćwiczenia: zad.. Wybrałyśmy odpowiednie miejsce przy samej ścieżce .Joanna Białobrzeska 2.. @Gość Cześć, komentujesz rozwiązaniowe do tego zadania, jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.- zadanie 2: Odszukaj na stronie 75 w podręczniku tłumaczenia poniższych zdań, a następnie zapisz je w zeszycie.. Ich muss viel .Zdania złożone współrzędnie częściej pojawiają się w codziennej komunikacji niż zdania podrzędne.. Author: Izabela Kostrzewa Created Date: 4/15/2020 1:22:10 PM .Przeczytaj sylabami i całościowo wszystkie wyrazy.. Zapisz również wyjaśnienie następujących wyrazów i zwrotów: Endlich - w końcu.. Jeśli brakuje spójnika w wypowiedzeniu, dwa zdania łączą się ze sobą za pomocą znaków interpunkcyjnych.1 Dopasuj do siebie fragmenty zdań i zapisz je w zeszycie.. Podczas odpoczynku na skraju puszczy Lech stał i rozmyślał.. Proszę w tytule maila napisać z jakiego tygodnia jest praca domowaWykonaj zadania w zeszycie ćw.. Całe wyrażenie to "have something back", czyli "dostać coś z powrotem".. Oglądasz stare wydanie książki.. Posłuchaj i przeczytaj tekst, następnie zaznacz właściwe odpowiedzi do pytań.. moja Ojczyzna region, w którym mieszkam Rzeczpospolita Polska to.. Rozpocznij je od podanych wyrazów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt