Paula znaczenie imienia

Pobierz

Jest osobą pełną wdzięku oraz kobiecości, co.. Życie towarzyskie.. Pochodzi ze starożytnego Rzymu: to żeńska forma przydomka Paulinus, utworzonego z kolei od imienia Paulus.. W zależności od sytuacji w jednej chwili czuje się radosna i pełna optymizmy, by za .Paulina - znaczenie i pochodzenie imienia Także : Paula Znaczenie : żeńska odmiana imienia Paweł Planeta : Księżyc i Saturn Znane : Paulina Chruściel, Paulina Chylewska, Paulina Młynarska, Paulina Przybysz, Paulina Sykut Imieniny : 26 stycznia, 25 maja, 6 czerwca, 31 sierpnia, 10 października i 2 grudnia Historia imienia Znane są też inne kobiece imiona pochodzące od Pawła: Paula .Paula wywodzi się z języka łacińskiego i jest odpowiednikiem męskiego imienia Paweł.. Paula imieniny obchodzi: 26 stycznia, 3 czerwca, 11 czerwca, 18 czerwca, 18 sierpnia i 24 grudnia.HISTORIA IMIENIA PAULINA.. Została wdową mając 32 lata.. Paula jest osobą nerwową, delikatną oraz swobodną i pełną wdzięku.. Paulina: imieninyPaula Pochodzenie i znaczenie imienia - męski odpowiednik to Paweł, Od niej powstało imię Paulina, dla której Paula służy czasami jako zdrobnienie.. : Kobieta ognia.. Urodziła pięcioro dzieci.. Z jednej strony dumna, wręcz pogardliwa, z drugiej zaś niespokojna, znerwicowana i pełna obaw.. Jej spowiednikiem był św. Hieronim.. Kiedy PAULA obchodzi imieniny?.

Paulina: znaczenie imienia.

Imię Paula pochodzi z łaciny, jest żeńskim odpowiednikiem imienia Paulus, czyli Paweł.. Imię tej kobiety można przetłumaczyć jako "Mała Kobieta" lub "Mała Kobieta".. Liczba imienia Pola to numerologiczna SZÓSTKA.. Miewa częste huśtawki nastroju, który zmienia się jej dosłownie z godziny na godzinę.. Bardzo długo pozostaje i zachowuje się jak mała dziewczynka, a następnie mała kobietka.. Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość.Imię: Paula - znaczenie imienia, imieniny, imienniczki Znaczenie imienia Paula.. W Polsce zaczęło być popularne od kilkunastu lat.. Ma talent aktorski.Znaczenie imienia Paula.. Świetnie czuje się na scenie.. ZDROBNIENIA IMIENIA PAULA.. El pochodzenie Paola ma korzenie w języku łacińskim i pojawił się w czasach Cesarstwa Rzymskiego.. Jest wyniosła, często sprawia wrażenie osoby w pretensjach.. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew.. Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa.. Kiedy Paule obchodzą imieniny?. Paula może obchodzić imieniny także:.. Znane osoby o .Paula - żeński odpowiednik imienia Paweł.. Święte o tym imieniu:Jakie jest znaczenie imienia Pauli?. Paula w innych językach.. Jakie jest pochodzenie lub etymologia Paoli?.

Paula to ...Znaczenie imienia Paula.

Łatwo traci zimną krew.. Paula to kobieta piękna, czarująca, a jednocześnie nieco tajemnicza.. Oznacza "drobna, mała".. Paula: imieniny.. Paula Rzymska.. Znaki te obdarzają cechami takimi jak umiłowanie spokoju, podkreślenie silnych związków z bliskimi i z rodziną.. Paulus- drobny, mały .Imię oznaczające osobę małego wzrostu lub drobnej budowy ciała.. Intuicja oraz uczucia to dwie główne siły napędowe Pauli.. W rodzinie jest prawdziwym przywódcą rodu.. Kobiety uczuciowe, które łatwo przystosowują się do każdej sytuacji.. Jest to odmiana kobiecego imienia Paula i ma kilka zdrobnień, które mogłeś napotkać w pewnym momencie swojego życia: Pau i Pao.Paula jest osobą nerwową, delikatną oraz swobodną i pełną wdzięku.. To dość nowe imię, choć nie należy do najpopularniejszych w Polsce.. Znaczenie imienia Paula Rodzina i miłość.. Charakterystyka imienia - Paula to kobieta wrażliwa, uczuciowa i inteligentna.. ZNACZENIE IMIENIA PAULINA.. Gdy wyjechał do Palestyny Paula oraz jej córka (św.Znaczenie imienia: PAULA.. W swoim gronie lub w towarzystwie, ale przy boku partnera, zachowuje się bardzo swobodnie, co nieraz bywa nawet opacznie rozumiane przez jej licznych wielbicieli.Paula: znaczenie imienia.. Paula jest bardzo uczuciową i otwartą osobą..

Paula: charakterystyka imienia.

Paula to przebojowa, pełna energii, pomysłowa kobieta.. Osobowość tej kobiety jest stałą grą pozorów.. Sprawdźcie, kiedy jeszcze obchodzone są imieniny Pauli, jakie znaczenie i pochodzenie ma to imię, a także jakie życzenia można jej złożyć na imieniny.Znaczenie imienia Paulina Co oznacza imię Paulina?. Jej samopoczucie głównie zależy od uczuć, ogromnie przeżywa kłótnia z ukochanym, jeszcze gorzej znosi .Znaczenie imienia Paulina Ma świetne pióro, dobre oko i bogatą wyobraźnię.. Okazuje się, że świętować mogą aż 6 razy w roku.. Jest to dość popularne imię kobiece, z którego wywodzi się skrótowa jego forma - Paula.. Wcześnie poślubiła poganina Toksocjusza, potomka legendarnego Eneasza.. Jest bardzo inteligentna,.. Pochodziła ze znanego rodu rzymskiego.. Łacińskie słowo paulus znaczy tyle, co "mały", "drobny".. Rodzina i miłośćPaula ZNACZENIE IMIENIA PAULA.. I Kolor: Czerwony.Znaczenie imienia Paula.. Potrzebuje w życiu misji do spełnienia, dlatego angażuje się w pracę i jest ambitna w swych dążeniach.Paula to imię żeńskie wywodzące się z języka łacińskiego i stanowiące odpowiednik męskiego imienia Paweł.. W języku francuskim Paula przybiera formę Paulette, w języku włoskim Paola, w angielskim Paula i Pauline, w hiszpańskim zaś Paola, Paula.. Ponadto współgrają z dobrze rozwinięta zmysłowością, wrażliwością i intuicją imienia Paula.Znaczenie imienia Paulina..

Numerologia imienia Paula.

Imieniny Pauli.. Oznacza osobę drobnej budowy.. Jaka jest Paula?Imię Paula jest idealne dla urodzonych w znaku Byka, Raka i Skorpiona.. W jednej chwili czuje się radosna i pełna optymizmu, by już po chwili złapać chandrę i płakać z byle powodu.Historia i znaczenie imienia Paula.. Jest bardzo impulsywna i nie liczy się ze słowami, co w pierwszej chwili zraża do niej ludzi.. Promieniowanie: 83 %.. Najpopularniejszą datą jest 26 stycznia.. Paula obchodzi imieniny 26 stycznia, 3 czerwca, 11 czerwca, 18 czerwca, 18 sierpnia i 24 grudnia.. Imieniny Pauli są obchodzone najczęściej: 26 stycznia i 11 czerwca.. Od niej powstało imię Paulina, dla której Paula służy czasami jako zdrobnienie.. Nigdy nie rzuca słów na wiatr a swoje postanowienia i cele realizuje z żelazną konsekwencją.. To pracowita i gospodarna kobieta.. Od imienia powstało imię Paulina, od którego czasem Paula bywa skróconą formą.. Jest wyniosła i sprawia wrażenie osoby "w pretensjach".Pochodzenie i znaczenie.. Niestety cechują ją także kłopotliwa dla otoczenia.. Praca i kariera zawodowa.. W zeszłym roku uplasowało się na 33. pozycji najczęściej nadawanych imion w kraju.. Jest osobą o zmiennym charakterze, miewa częste huśtawki nastroju.. Poświęciła się modlitwie i czynieniu miłosierdzia.. Paulina to kobieta pełna życia i energii.Jakie jest znaczenie imienia Paoli?. Paulus tłumaczymy jako "mały", "drobny".. Paulina znaczy 'należąca do Paulusa, pochodząca od Paulusa'.. Jest to kobiecy odpowiednik imienia Paweł.. Miewa częste huśtawki nastroju, który zmienia się jej dosłownie z godziny na godzinę.. Niektórzy uważają, że ta nazwa jest związana z negatywem, co tłumaczy się jako "Słabość lub mała kobieta" Ale to fałszywy mit, który się rozprzestrzenił.Jest to imię pochodzące od męskiej formy Paulin, która została przekształcona w imię żeńskie Paula.. Powiązana jest ze zdolnościami dyplomatycznymi i negocjacyjnymi.. Imię to stanowi żeński odpowiednik Pawła.. Imię Paula wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza ono: "mała, drobna".. IMIENINY PAULI.. Znane .Paula.. W jednej chwili czuje się radosna i pełna optymizmu, by już po chwili złapać chandrę i płakać z byle powodu.. Imię Paula szczęśliwy kolor: żółty szczęśliwy kamień: bursztyn szczęśliwa liczba: 6 osobowość: kobieta ognia znak zodiaku: waga główne cechy: pobudliwość, towarzyskość, uczuciowość, moralność roślina: tymianek zwierzę: żyrafaCharakterystyka - znaczenie imienia to osoba delikatna i pełna wdzięku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt