Problematyka lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Trzej mężczyzn w kombinezonach atakuje sprzątaczkę jednego z warszawskich banków i zamyka ją w schowku.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.View flipping ebook version of Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi published by Biblioteka Szkolna on 2020-08-29. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Powieść zosta­ła włą­czo­na do listy lek­tur szkol­nych w 2017 i był to strzał w dzie­siąt­kę, bio­rąc pod uwa­gę popu­lar­ność serii, świad­czą­cą o tym, że dzie .Temat: Jedna powieść wiele gatunków - " Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Oto np. babcia jednego z bohaterów, sanitariuszka z czasów powstania warszawskiego.1.. Tylko ostatnie prześlij na maila.. Pojawiają się jednak sygnały, na podstawie których da się mniej więcej ten czas określić.. Przeczytaj, jeżeli możesz to wydrukuj i wklej do zeszytu..

Miejsce akcji:Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Rafał Kosik.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .10.. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. profesora Stefana .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4..

Jak dobrze pamiętasz treść książki Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?

Rozwiąż test!1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Share Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi everywhere for free.. Wasze ogólne opinie o lekturze.. Na początek zaczniemy od czegoś prostego- Jakie imiona mieli tytułowi bohaterowie?Wyda­na w 2004 książ­ka Felix, Net i Nika oraz Gang Nie­wi­dzial­nych Ludzi zapo­cząt­ko­wa­ła cykl, któ­ry dziś liczy już 15 tomów.. Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika - notatki z lektury.. Net, Felix i Nika odnajdują skarb ukryty przez niemieckich .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Wiecznie senny, po sprawdzeniu listy obecności albo śpi do końca lekcji, albo czyta książki historyczne z krótkimi przerwami na przysypianie nie interesując się klasą, dzięki czemu Felix, Net oraz Nika mogą się wtedy udawać do Kwatery Głównej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ..

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. Test składa się z 12 pytań.. Elementy świata przedstawionego 1.. Rozwiąż krzyżówkę, a następnie wykonaj kolejne polecenia w zeszycie: (nie musisz przerysowywać krzyżówki do zeszytu, wpisz tylko hasło ) 1.Zgodnie z zapowiedzią, w bieżącym tygodniu LEKTURA FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI 01.06.20r.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna BanduletFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Poznajemy Felixa Polona, który zaczyna nową szkołę (gimnazjum im.. Pierwszy dzień w szkole.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".. Jej autorem jest Rafał Kosik.. Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum..

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - streszczenie lektury.

Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Wykonaj wskazane zadania w zeszycie.. Check more flip ebooks related to Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi of Biblioteka Szkolna.. Na pewno zapamiętaj!. 2.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6. zgodne z nową podstawą programową (od 2017/2018)Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: W Książce ''Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" zaznacz w w książce na, której stronie są fragmenty opisujące głównych bohaterówHistoryk, starszy pan po pięćdziesiątce.. Czas akcji: I połowa XXI wieku, kilka miesięcy: od września (pierwszy dzień roku szkolnego) do kwietnia (Wielkanoc).. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. (lekcja on-line) Temat nr 1: Dzielimy się wrażeniami po przeczytaniu lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. W powieści nie ma żadnej konkretnej informacji o czasie narracji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt