Uzupełnij dialogi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie

Pobierz

kosten, helfen, gefallen, kaufen, geben, bezahlen .Zadanie: uzupełnij pytania i odpowiedzi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie be 2x , watch, speak, play,eat , do 3x ,cook , bark what diane and Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie present continuous.. • Główka maku z ziarenkami to .. Dodaj.uzupelnij dialogi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie Książka z polaka słowa z uśmiechem nauka o języku ortografia dla 6 klasy str 106. zad.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramek w odpowiedniej formie.Dwa czasowniki podano dodatkowo.. Pobierz test w wersji do druku (pdf) 1.. 2012-12-15 12:02:24; Uzupełnij dialogi czasownikami podanymi w nawiasach, wpisując je w odpowiedniej formie present continous, future simple lub wyrażenia ge going to.PROSZĘ!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami.. prezentować • trenować • kolekcjonować Jurek (co robi?). kosten, helfen, gefallen, kaufen, geben, bezahlen .Uzupełnij informacje , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie.. Tuż za nim w nawiasie jest czasownik, z którym się odmienia w Passe Compose i jak brzmi forma tego czasownika w tym czasie.. 2012-09-05 21:02:26 uzupełnij tekst wybranymi z ramki wyrazami w odpowiedniej formie .wschodzić,schowek,zeschłe,schwytać,schrupać,schody,schować się..

Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

Wstaw podany w nawiasie czasownik w odpowiedniej formie czasu past simple.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 7.9.2015 (10:20) - przydatność: 39% - głosów: 71.. (10 przykładów).. Średni wynik: 82,96 % .. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu present simple lub present continuous.. 2011-01-31 18:04:53Uzupełnij zadania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu przeszłego.uzupełnij w miejsce kropekW ramce:-draw-read-fly-run-sit-giveDo uzupełniania:1.. Rozwiąż test.. Małgosia (co robi?). muszelki i znaczki pocztowe.Uzupelnil teksty kolejnymi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu przeszlego.. 7 przyporządkuj wyrazy z ramki bohaterom cyklu powieściowego biuro detektywistyczne lassego i mai prosze o…DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Te czasowniki, które są napisane drukowanymi literami należy wstawic w odpowiedniej formie w te kropki, które są w zdaniach..

Uzupełnij dialogi czasownikami w odpowiedniej formie.

10.4 trzeba uzupełnić napewno z get w odpowiedniej formie.. Przypomnij sobie zasady tworzenia zdań twierdzących, przeczących i pytających w czasie Present Perfect.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. write(x2), be, do(x3), haveZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij tekst kolejnymi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie czasu przeszłego.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Remember….Zad.1 Uzupełnij dialogi, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie oraz never, yet, already lub just.. I _____ my bike - the wheel is broken.Jako pierwsze widnieje czasownik w j. francuskim.. • Pokazuje minuty i godziny na zegarze - .. Poziom: Beginner.. Należy wstawić czasowniki w odpowiedniej formie, utworzyć pytania i krótko na nie odpowiedzieć.Zadanie: uzupełnij zdania czasownikami z nawiasów we właściwej formie czasu present simple nastepnie odpowiedz 1 your english Rozwiązanie: does like do you start do you go does speak do play do ridePast simple - wstaw czasownik w odpowiedniej formie.. Test rozwiązano 40018 razy.. koszykówkę i biegi.. Po myślniku jest tłumaczenie danego czasownika na polski..

2015-04-17 16:13:45uzupelnij dialogi czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.

> Search results for .Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramek w odpowiedniej formie.Dwa czasowniki podano dodatkowo.. • Kartka pocztowa z widokiem to .. Question from @Miks05 - Gimnazjum - Język angielskiUzupełnij zdania wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. Dam naj odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt