Test z odpowiedziami akademia pana kleksa

Pobierz

Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1300 razyAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Co znajduje się na 3 piętrze?. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. 17 pytań.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Quiz w Poczekalni.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test z matematyki, który powinieneś zdać!test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)5.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa" DRAFT..

Z czego jest zbudowana akademia?

super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne.. Pan Kleks nie zgadza się, z tym aby w szkole został umieszczony syn fryzjera Filipa, bo jego imię nie zaczynało się na literę "A".. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Dokąd prowadzą schody?. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem..

Na jakiej ulicy znajduje się akademia?

12 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test!Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa".. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Bardzo polecam!. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. - Czekoladowej 6.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. - Przez komin 11.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. - Z kolorowych cegiełek 8.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu.. dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja.. W teście Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: W jakim stroju na codzień chodził Pan Kleks?. #lektury #dladzieci.Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zapraszamy do rozwiązania testu wiedzy.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Wyślij zgłoszenie.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Witaj na stronie Quizz.pl.. Test ze znajomości lektury pt. "Akademia pana Kleksa .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Przekonaj się sam!. doggyster 3 lata temu.. Jak Pan Kleks dostaje się do sekretów?. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaTest z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: a) deszczu b) mżawki c) grzmotu d) wiatru .. otwierał bramę Akademii b) otwierał sekrety pana Kleksa c) otwierał bajkę o Królowej Żabce d) otwierał wszystkie drzwi Rozwiązanie - Balon, którym oko pana Kleksa dotarło na księżyc miał kolor: .Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa"..

Co mieści się na ...Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Pytanie 2: Przy jakiej ulicy znajdowała się Akademia Pana Kleksa?Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Akademii Pana Kleksa.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Akademii Pana Kleksa.. - Tajemnicze sekrety Pana Kleksa 9..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt