Wybierz jedną fotografię i ją opisz skorzystaj z wybranych wyrazów z ramki

Pobierz

Twoja praca powinna się składać z 3 - 5 zdań i mieć formę e- maila (nie zdjęcia).. Ja wybrałam Mary Lennox .Opis krajobrazu.. Przeciągnij clipart w wybranym kolorze na prawo, do okna roboczego i kliknij na nim, aby zaznaczyć.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. wyrazy z ramki:nieboczerńotchłańWszechświatkosmosciało niebieskiekula ziemska .. Na pierwszym planie widzę wysokie drzewa z bujnymi koronami i białą korą.. Wybierz jedną fotografię i ją opisz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Największa baza wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wybierzcie dziesięć wyrazów z przeczytanej opowieści (tych napisanych niebieskim kolorem).. Przeczytajcie dwa razy opowieść z podręcznika (str. 282-283) i opowiedzcie ją komuś z domowników.. 3 zadania-dowolne z różnych tematów i wykonaj pisemnie w zeszycie.Wybierz jedną z chorób spowodowanych niewłaściwym działaniem układu hormonalnego i opisz ją (jaki hormon lub gruczoł go produkujący zawiódł, jakie są objawy tej choroby, jak się ją leczy).. Zmień rozmiar i ewentualnie pozycję za pomocą czerwonych uchwytów.Temat: Wyrazy z literą "ż", których pisownię trzeba zapamiętać.. Ania wydała 2/3 swoich pieniedzy, a Ola przywiozła z wycieczki 2/9 kwoty, którą zabrała..

Pracę prześlij na adres: Skorzystaj z wybranych wyrazów z ramki.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz jedną z wybranych planet i uzasadnij dlaczego tę planetę opisałeś potrzebne na jutro!1.Przedstawienie postaci .. Między polami płynie rzeczka, nad którą rozłożony jest drewniany, mały mostek, łączący deptak.Ania i Ola zabrały na wycieczkę jednakowe kwoty pieniędzy.. Geografia Zadanie z geografii 22.04.2021 o 19:56 rozwiązań: 0.. Skorzystaj z wybranych wyrazów z ramki.wyrazy z ramki:nieboczerńotchłańWszechświatkosmosciało niebieskiekula ziemska .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wyróżnienia w opisach czynności poprowadzą cię do niezbędnych informacji, które pomogą ci je wykonać.Wybierz z każdej kolumny jedną liczbę i zapisz ją za pomocą cyfr i słownie: 5. Podaj odpowiedź na pytanie: Filip urodził się w 2000 roku, a jego brat jest od niego o 10 lat młodszy.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. niebo • czerń • otchłań • Wszechświat • kosmos ciało niebieskie • kula ziemska • planeta • księżyc wyłania się • pojawia się • ukazuje się • rozświetla • widnieje rozpościera się • otacza • przypomina • jest podobna do ma kształt • wygląda jak .Wybierz jedną fotografie i ją opisz..

Skorzystaj z wybranych wyrazów z ramki.

2.Opis wyglądu zewnętrznego .. Wybierz po min.. wyrazy z ramki: niebo czerń otchłań Wszechświat kosmos ciało niebieskie kula ziemska planeta księżyc wyłania się pojawia się ukazuje się rozświetla widnieje rozpościera się otacza wyróżnia się przypomina jest podobna do ma kształt wygląda jakTejemnice kosmosu 1.. Wercia#20.Podziel według własnego pomysłu klipy.. :< 21.04.2021 o 18:46 rozwiązań: 1.. Skorzystaj z wybranych wyrazów z ramki.. Którą z dziewcząt można uznać za bardziej oszczędną - kl. 4 szk.. Wybierz jedną fotografię i ją opisz.. Możesz wrócić i jeszcze raz obejrzeć dodatkowe materiały filmowe z ostatnich lekcji.. Geografia 2 zadania z geografii lądy i oceany 5kl pomocy!. Skróć ujęcia według własnego uznania, usuwając klipy złej jakości i te, które nie są zgodne z przyjętym wcześniej scenariuszem.. Widok, jaki chcę opisać, to przepiękny krajobraz wiejski.. Wybrane wyrazy napiszcie na kartkach z drogowskazem - DROGOWSKAZPrzeczytaj wiadomości z ostatniego 4- rozdziału- aby przypomnieć to co najważniejsze o zdrowiu, chorobach i komunikacji interpersonalnej.. (szczególnie zwracamy uwagę na te cechy fizyczne bohatera, które go wyróżniają lub mogą zapowiadać określone cechy wewnętrzne postaci) 3.Określenie usposobienia, temperamentu .Informatyka Po prostu Podręcznik ęcznik SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE zakres podstawowy Po prostu Informatyka T WÓJ KO D M do a mt at aów łhy emleultkimtredeiaerrilniałyc onicznna e o ine ZNAJnDlU OfertaJE SIĘ skleŚpR : W .wO KlU siD p.p Podręcznik ęcznik Szkolnictwa AS - Zasadnicza Szkola Zawodowa, Laubitza 9, 88-100 Inowroclaw, 694525, sklep.wsip.pl Sz Autor: Zdzisław Nowakowski w .Wybierz jedną fotografię i ją opisz..

Wybierz jedną fotografię i ją opisz.

(wybrałam taką na której jest czarne tło kula ziemska 2 planety i księżyc.Skorzystaj z wybranych wyrazów z ramki: niebo,czerń,otchłań,Wrzechświat,kosmos,ciało niebieskie,kula ziemska,planeta,księżyc,wyłania się,pojawia się,ukazuje się,rozświetla,widnieje,rozpościera się,otacza,wyróżnia się,przypomina,jest podobna do,ma kształt .Wybierz jedną fotografię i ją opisz.. Rosną one wzdłuż ścieżki.. skorzystaj z wybranych wyrazów i sformułowań z ramki , klasa 5 szkoła podstawowa Answer Iwona19722 September 2019 | 0 RepliesWybierz jedną z postaci ,,Tajemniczego Ogrodu" i opisz ją wygląd ,charakter,stosunek dla ludzi i przyrody.. (jak się nazywa:czy to postać fikcyjna czy rzeczywista, kim jest czym się zajmuje itd.). podst. Question from @Iwona19722 - Liceum/Technikum - MatematykaBob_Budowniczy1211.. Geografia Opisz krótko Zamek Krzyzacki w Malborku 04.05.2021 o 08:39 rozwiązań: 1. blue_skyy.. Matematyka Rozwiąż zadanie z załącznika, dokładny zapis działania 08.06.2021 o 21:46 rozwiązań: 1.Wybierz jedną fotografię i ją opisz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt