Opowiadanie dalsze losy ebenezera scroogea

Pobierz

Był człowiekiem radosnym, cieszył się każdym dniem.. Przełamał swoje skąpstwo, niechęć do towarzystwa i z radością patrzył na szczęście innych ludzi.Od dnia swojej cudownej przemiany Scrooge wiódł szczęśliwe życie.. Ebenezer Scrooge już od wczesnych lat swojego dzieciństwa został pozostawiony na łaskę surowego ojca.. Od dnia swojej cudownej przemiany Scrooge wiódł szczęśliwe życie.. Odnowił swój duży dom i zamieszkał w nim razem ze swoim siostrzeńcem i jego żoną.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Nie miał przyjaciół, jego jedynymi bliskimi byli bohaterowie książek.. Wypracowanie powinno dowodzić ,że znasz lekturę "Opowieść wigilijna".sciaga.f2y.org - ściągi dla wszystkich: Dalsze losy Scrooge'a.. - OpowiadanieDziwne zachowanie Ebenezera Scrooge'a.. Minęły dwa lata od pamiętnej nocy.. Wykaż się znajomością treści obu lektur.Wyobraź sobie, że po wizycie duchów Ebenezer Scrooge mógł się spotkać ze swoją dawną ukochaną, Bellą.. Od dnia swojej cudownej przemiany Scrooge wiódł szczęśliwe życie.. Był człowiekiem radosnym, cieszył się każdym dniem.Remont trwał długo, to było oczywiste, że tak ogromnej i starej rezydencji nie można wyremontować w tydzień.. Wkrótce został dziadkiem.Treść.. Odnowił swój duży dom i zamieszkał w nim razem ze swoim siostrzeńcem i jego żoną.. Ten wysłał go do szkoły z internatem, dlatego też szybko stał się samodzielny..

Jedynym oparciem...Napisz opowiadanie.

"Opowieść wigilijna" ciąg dalszy.. Pewnego dnia spotyka człowieka na ulicy.. Fred ucieszył się, że jego niegdyś zgorzkniały wujaszek zamieszka z nim pod jednym dachem.Przydatność 80% Dalsze losy Scrooge'a.. - Opowiadanie.. Filmy.. Był człowiekiem radosnym, cieszył się każdym dniem.. Matka zmarła mu, gdy miał zaledwie parę lat.. Opowiedz o tym spotkaniu i o prawdzie życiowej, którą usłyszał bohater "Opowieści wigilijnej".. Dalsze losy Scrooge'a.. - Opowiadanie.. Wkrótce.Przydatność 80% Dalsze losy Scrooge'a.. - Opowiadanie.. Przynajmniej 2 strony z zeszytu!. Od dnia swojej cudownej przemiany Scrooge wiódł szczęśliwe życie.. Przez cały rok Ebeneezer Scrooge dzielnie realizował swoje postanowienie, że się zmieni i nie będzie już starym sknerą.. Przełamał swoje skąpstwo, niechęć do towarzystwa i z radością patrzył na szczęście innych ludzi.. Temat: Wyobraź sobie, Ebenezera Scrooge'a odwiedza jeszcze jedna zjawa - Duch Złego Pana z II części "Dziadów" autorstwa Adama Mickiewicza.. Przełamał swoje skąpstwo, niechęć do towarzystwa i z radością patrzył na szczęście innych ludzi.. Treść.. Z góry dziękuję :)".. Potrafił cieszyć się życiem.. Po świętach Ebenezera Scrooge'a zaczyna myśleć o swoim zyciu .. -co bedzie dalej jesli bede taki jaki jestem.. Był człowiekiem radosnym, cieszył się każdym dniem..

Napisz opowiadanie o tym, jak potoczyłyby się dalsze losy Scrooge'aNapisz dalsze losy Ebenezera Scroge`a .

Niechęć Ebenezera do świąt prawdopodobnie miała swoje źródło w doświadczeniach z dzieciństwa.. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Był człowiekiem radosnym, cieszył się każdym dniem.. Mężczyzna organizował przyjęcia dla ubogiej młodzieży, a w święta zamykał zakład wcześniej.Przydatność 80% Dalsze losy Scrooge'a.. - Opowiadanie.. Zbliżały się święta Bożego Narodzenia, właśnie w tym okresie Ebenezer najczęściej wspominał odwiedziny duchów, które zmieniły go w całkiem inną osobę.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Scrooge mieszkał w ogromnym domu, lecz nie czuł się tam dobrze.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Od dnia swojej cudownej przemiany Scrooge wiódł szczęśliwe życie.. Zaczął się zastanawiać,Dzieciństwo i młodość Ebenezera Scrooge'a - dzieje bohatera.. Ten dom był wypełniony…Przydatność 80% Dalsze losy Scrooge'a.. - Opowiadanie.. Później, Scrooge uczył się zawodu w składzie pana Fezzwiga.. Od dnia swojej cudownej przemiany Scrooge wiódł szczęśliwe życie.. Choroba dziewczynki.. Potrafił cieszyć się życiem..

to ma być opowiadanie " Prosze szybko zrobic bo mam na jutro, a i chciałbym miec to na 20 długich zdań w rozwinięciu :) PROSZE SZYBKO !!.

Filmy.. Przełamał swoje skąpstwo, niechęć do towarzystwa i z radością patrzył na szczęście innych ludzi.Przez cały rok Ebeneezer Scrooge dzielnie realizował swoje postanowienie, że się zmieni i nie będzie już starym sknerą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt