Bajki robotów test z odpowiedziami

Pobierz

z nierdzewnej stali.. (1 punkt) dwa.Zbiór opowiadań "Bajki robotów" to historie, w których głównymi bohaterami są roboty.. a) Chciał obalić władzę maszyn i zastąpić je młodymi smokami.. O maszynie cyfrowej, co ze smokiem wałczyła.. Jak dobrze znasz postacie z bajek?. / 5 lat temu (18 października)Pytania i odpowiedzi do lektury Królowa śniegu (.. Król Boludar lubił różne dziwne rzeczy.. - dopuszczający 10 p. i mniej - niedostateczny .C) Nie ma żadnych z tego tytułu obowiązków .. Bohaterami jego utworów są często maszyny, roboty, naukowcy, konstruktorzy, wynalazcy.Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kolekcjonował zegary.. Marian Cezary Abramowicz.. Rozkazał więc wybudować specjalne maszyny, z którymi jego poddani mogliby staczać zacięte boje.Bajki robotów Spis treści.. a) grami wojennymi, b) grą w szachy,zorze polarne.. Czego władcą był Poleander Partobon?TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ FRAGMENTÓW "BAJEK ROBOTÓW" STANISŁAWA LEMA Imię i nazwisko - .. kl. - .. data - .. Zaznacz bajki należące do cyklu "Bajek o robotach.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaKinoStoop : test z lektury bajki robotow plik.. Jak macie tą książkę z testami do lektur Nowej Ery albo wiecie jakie są tam pytania do Bajek Robotów ,to proszęęęęę pomóżcie !Test Z Lektury Bajki Robotow pliczek.waw.pl/Test-Z-Lektury-Bajki-Robotow Książka Bajki robotów..

Test z lektury bajki robotow.

Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Bajki robotów" S. Lema.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Plik bajki robotow test z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika vovakhritkin • Data dodania: 14 kwi 2016Postacie z bajek - quiz wiedzy.. Nie chodzisz już do .a) w guzik z czapki doktora Paj-Chi-Wo b) w zaczarowany złoty kluczyk otwierający wszystkie bajki c) w tabakierkę z kolorowymi piegami d) w prawe oko Punktacja i ocena: 32 p.. 11.Do obowiązków osób odpowiedzialnych za ewakuację i ochronę P.poż należy : A) Poinformowanie właściciela obiektu.. Stanisław Lem.. /Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu.. Z czego zrobiona była zbroja Platynidów?. ładne przedmioty w nim odbite wyglądały szkaradnie a brzydkie było widać doskonale.. kryształy.. Czym zajmował się Poleander?. prosze.. 12.Zobacz quiz: Magiczne drzewo.. Kiedy powstały Bajki Robotów?. Odpowiedzi Ksiazka Pdf big mash up download scooter biologia 2 klasowki dzial regulacja nerwowohormonalna biologia sprawdzian biotechnologia i inzy.d) Elektrosmok sam się stworzył.. Jaką zdolność miało zwierciadło stworzone przez złego czarodzieja?. b) Pożerał wszystko i tworzył siebie, chciał tronu Poleandra..

Kto jest autorem "Bajek robotów"?

Bajki robotów - Tytuł dzieła S. Lema, Stanisław Lem - Autor "Bajek robotów", Powieść fantastyczno-naukowa - Gatunek literacki lektury,20 Questions Show answers.. Żył sobie pewien król - cybernetyk, który bardzo lubił sztukę wojenną, ale nie posiadał żadnych wrogów, z którymi mógłby walczyć.. Rozpocznij test.. Do czego służy "pstryczek" w wierszu "Pstryk"?Oprac.. Trzej elektrycerze; Uranowe uszy; Jak Erg Samowzbudnik Bladawca pokonał; Skarby króla Biskalara; Dwa potwory; Biała śmierć; Jak Mikromił i Gigacyan ucieczkę mgławic wszczęli; Bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła; Doradcy króla Hydropsa; Przyjaciel Automateusza; Król Globares i mędrcy; Bajka o królu MurdasieLista pytań z lektury Akademia pana Kleksa.. z blachy uranowej.. - dostateczny 16 - 11 p. powtarzające się w dziele te same sytuacje.. B) Informacja o pożarze, powiadomienie straży pożarnej, ewakuacja, przystąpienie do ewentualnego gaszenia pożaru.. Trzej elektrycerze Uranowe uszy Jak Erg Samowzbudnik… Dwa potwory Biała śmierć Jak Mikromił… O maszynie cyfrowej… Doradca króla Hydropsa Król Grobales… Przyjaciel Automateusza Bajka o królu Murdasie.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. ¬¬¬- celujący 31¬ - 29 p.. Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu..

Kto jest autorem bajek robotów?

Bohaterami "Wielkiego lania" są.. Skomentuj.. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując test!. powtarzające się w różnych dziełach zdarzenia, przedmioty itp. motywy, które odnajdujemy tylko w powieściach.. Test składa się z 15 pytań.. płatki śniegu.. - bardzo dobry 28 - 25 p.. Jak się nazywał elektyczny przyjaciel Automateusza?Bajki Robotów - Wielkie Lanie - TEST.. Imię/ nazwisko uczonego z opowiadania "Uranowe uszy": Kim był kosmogonik?. d) Chciał poślubić maszynę cyfrową i założyć z nią rodzinę.Akademia Pana Kleksa, Jan BrzechwaAnia z Zielonego Wzgórza, Lucy Maud MontgomeryBajki robotów, Stanisław LemBracia Lwie Serce, Astrid LindgrenCharlie i fabryka czekolady, Roald DahlChłopcy z Placu Broni, Ferenc MolnárDynastia Miziołków, Joanna OlechHistoria żółtej ciżemki, Antonina DomańskaHobbit, czyli tam i z powrotem, John Ronald Reuel .Bajki Robotów (wybór) 1.. Przygotuj się na sprawdzian z polskiego.. 2.Test z lektury kl.6 "BAJKI ROBOTÓW" z Nowej Ery.Proszę o pytania .. "W" w Abecadle: Kto miał czekać na list od cioci Grzesia?. Czego władcą był Poleander Partobon?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Królowa śniegu, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Jerzy Andrzejewski.. redakcja | 20.05.2021 19:07.. Sprawdź swoją wiedzę na temat zbioru opowiadań Lema.. "Bajki robotów" to cykl opowiadań,Zaznacz, gdy jesteś pewny/a, gdyż nieprawidłowa odpowiedź eliminuje prawidłowe..

"Bajki robotów" Stanisław Lem - streszczenie O maszynie.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Skomentuj.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Uzupełnij braki, utrwal najważniejsze informacje pomocne również przy omawianiu lektury.. C) Szybka ewakuacja tylko osób z otoczenia.. - dobry 24 - 17 p. c) Marzył o urlopie na najgorętszej planecie.. Książki dla dzieci i młodzieży, gry edukacyjne - Zielona Sowa.. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. 4) Czego żądał smok i jakie szkody wyrządzał?. Jak sprawdzić czy noworodek słyszy.. Niektóre z nich tańczyły lub były obłokami.. Sprawdź prawidłowe odpowiedzi.. Przedstawione w nich przygody zainteresują nawet najbardziej opornego czytelnika.. Czy wiesz, z jakiej bajki pochodzi dana postać?. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. Rozpocznij test.. Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.. Robota, który bronił go przed niebezpieczeństwem.Test z "Bajek robotów" S. Lema - Połącz w pary.. Streszczenia Analiza.. Test słuchu u dzieci.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Chcę spróbować jeszcze raz.Plik test z lektury bajki robotów z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika jocsax • Data dodania: 18 lip 2020sprawdzian z lektury bajki robotów odpowiedzi.pdf (22 KB) Pobierz.. Lem opowiada o świecie przyszłości, nowych wynalazkach, postępie technologicznym.. Akcja bajki "Trzej elektrycerze" toczy się na planecie.Udostępnij.. Ilu było elektroludów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt