Uebonafide prowo tekstowo

Pobierz

Rzucają mięsem -Fajnie.. Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lasagne.. Sprawdź mnie.. Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lasagne.. Powiedziałem parę zbyt łatwych słów, parę zbyt trudnych.. Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lasagne.. Sprawdź mnie, jak coś zjem cię freestyle'm ściero.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.Tekst piosenki: Quebonafide: Niech żyje Baal, jestem demonem.. To co zrobiłem do teraz to trailer dopiero, elo.To było prowo, teraz kurwa lecę jak berserker Kiedy biorę tego jebanego majka to wiesz, że to będzie spodziewany rozkurw Gender killer, bejbe, wiesz, ze zdejmę stąd tych wymuskanych chłopców W końcu beng-beng, Q do U do E do B do O do N do A do F do I do D do E, po prostu dwóch Wyrewolwerowanych rewolwerowców wali prosto z mostu w tłumQuebonafide - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. Sprawdź mnie, jak coś, zjem cię freestyle'm, ściero.. Sprawdź mnie, jak coś zjem cię freestylem, ściero.. Ile już zmarnowanych dni.. Jestem Que, nie wierze w R.A.P.Tekst piosenki.. Sprawdź mnie, jak coś zjem cię freestyle'm ściero.. przez hesus · 1 czerwca, 2019.. Sprawdź mnie, jak coś zjem cię freestylem, ściero.. Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lasagne..

Eripe & Quebonafide: Prowo (prod.

Nawijają mi makaron na uszy.. Urodziłem się płacząc, ale umrę śmiejąc się.. Wiem ile można zepsuć w ułamek sekundy.. Eklektyka, moje życie to drobne części.Tekst piosenki: Quebonafide: Otagowałem ścianę płaczu, a mój rap to przy skroni glock.. Tłumaczenie: zobacz tekst oryginalny ›.. Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. Nie wiesz z kim tańczysz, wydrążyłem w niej glory hole.. Dasz mi tą satysfakcję przy gitarach Rolling Stones.. Czy [email protected] #wa gotują lasagne.. Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. Walczyli o to, ale ja stworzyłem fenomen.. Kopię ich jak metylofenylopropyloamina.. Jestem uzbrojony po zęby, mów mi Paul Wall.. Quebonafide: To ja, to znowu ja Nawijają mi makaron na uszy Rzucają mięsem -Fajnie Ale już nie wiem czy rapuja tu Czy [email protected]#wa gotują lasagne Sprawdź mnie Jak coś zjem cie freestylem, sciero To co zrobiłem do teraz to trailer dopiero, elo Jestem Que, nie wierze w RAP Mam level level up I level level offSubskrybuj kanał Patokalipsa!. Steve Carel najwyższy czas to przebić.Prowo Lyrics: Ok, to ja, to znowu ja / Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie / Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lasagne / Sprawdź mnie, jak coś zjem cię .Tekst piosenki: Powiedz mi ile już straciłeś cennych chwil..

Jestem Que, nie wierze w R.A.P.Eripe, Quebonafide Lyrics.

Wkrótce kolejne nowości!. Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. Wkurwione usta głośno krzyczą, oczy ledwo widzą.Tekst piosenki Prowo.. Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. Sprawdź mnie, jak coś zjem cię freestyle'm ściero.. Przestań śnić, wczorajsze błędy dziś nie znaczą nic.. Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lasagne.. Tekst piosenki: Que: Ok, to ja, to znowu ja!. Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. Adamo) To ja, to znowu ja, Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie.. A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą.. "Prowo".. Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwa gotują lazanię.. Jestem Que, nie wierze w R.A.P.Prowo Lyrics: Jedna dziura jeszcze jest, ale to chuj / Płyta roku, woah / Ok, to ja, to znowu ja / Nawijają mi makaron na uszy, rzucają mięsem, fajnie / Ale już nie wiem czy rapują tu czy kurwaTekst piosenki.. Obudź się i zacznij w końcu żyć.. Po moim stilo nadchodzi lawina.. Jestem Que, nie wierze w R.A.P.Tekst piosenki: Prowo.. Ale już nie wiem czy rapuja tu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt