Opisz wizyte u lekarza po niemiecku

Pobierz

Na pewno na początek wystarczy, ale myślę, że studia po niemiecku wymagają o wiele wyższego poziomu i dobrego opanowania wszystkich sprawności.Wizyta u lekarza po angielsku Gdy dopadnie nas przeziębienie (a cold) szybko udajemy się do lekarza pierwszego kontaktu (general practitioner) .. Poznasz nazwy wszystkich słówek, które przydadzą Ci się prowadząc dialog u .Welcher Termin passt Ihnen?. Lekarz wyjaśni wszystko podczas wizyty.Wizyta u lekarza - niemiecki 0 8 fiszek rebecca06.. Łukasz Tyczkowski Autor 8 lat temu Odpowiedz.. :) 2009-09-22 16:21:04 Opisz swoją paczkę po niemiecku ?. A może musisz zarejestrować kogoś i nie wiesz jak porozumieć się w rejestracji.. zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.Dialog u lekarza po niemiecku Jeżeli zastanawiałeś się: jak poradzić sobie z wizytą u lekarza po niemiecku i jak nazywają się, poszczególne choroby po niemiecku to świetnie trafiłeś.. Zapoznajmy się z angielskimi zwrotami i słownictwem przydatnymi w trakcie wizyty u lekarza.Przykłady użycia - "wizyta" po niemiecku.. open_in_new Link do źródłaOpisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest..

Opis wizyty u lekarza w języku angielskim.

Z pewnością znajdzie się w mieście lekarz, który zna język angielski, a może nawet polski.. Tutaj nauczysz się ważnych słów i zwrotów, które będą Ci potrzebne podczas rozmowy z lekarzem - wraz z wymową i przykładowymi zdaniami.Dialog po niemiecku miêdzy lekarzem a.. Dziękuję bardzo.. Prowadząc rozmowę po niemiecku warto znać zwroty, które wzbogacą Waszą wypowiedź.. 2012-05-29 22:17:28 Opisz swoje wakacje w języku niemieckim .. Polish Do maja 2008, rutynowa wizyta u lekarza i rutynowe badanie krwi wykazały poziom fosfatazy alkalicznej oznaczający, że coś może być nie tak z moimi kośćmi.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Wizyta u lekarza po angielsku.. Nazwy lekarzy po niemiecku związane są z konkretną specjalizacją doktora.. Dla polskiej opiekunki, która pracuje w Niemczech to zadanie, z którym prędzej czy później będzie musiała sobie poradzić.. versichert - ubezpieczony.. (mam bóle) Możemy oczywiście dodać, jakie dokładnie bóle mamy: Np. Ich habe Kopfschmerzen (mam ból głowy) Ich habe […]Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz wizyte u lekarza po niemiecku ( kròtko, II gim) MissMax MissMax 30.01.2017 Język niemiecki Gimnazjum Opisz wizyte u lekarza po niemiecku ( kròtko, II gim) 1 Zobacz odpowiedź Kompak Kompak .Pytanie o wizyte u lekarza 2013-08-23 10:59:13 Opisz swoją rodzinę po niemiecku ..

zamówić wizytę u lekarza.

anestezjolog - Narkosefacharzt m anestezjolog - Anästhesist m chirurg - Chirurg m dentysta - Zahnarzt mzamówić wizytę u lekarza po niemiecku .. poleca 84 % 780 głosów.. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. Poniżej lekcja z serii "Niemiecki dla opiekunki", w której prezentujemy najważniejsze słówka i zdania w tym temacie.Napisz dialog po niemiecku wizyta u lekarza?. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Abyście w sytuacji podbramkowej potrafili porozumieć się z lekarzem, przygotowałem dla Was kilka dialogów, które Wam w tym pomogą.. Część tych nazw po niemiecku tworzy się bardzo łatwo jak : lekarz od dzieci, kobiet czy zębów.Zamierzam iść na architekturę po niemiecku i mam nadzieję ,że wystarczy mi nauka z tych tu informacji.. Najpierw trzeba zamówić termin, który nie jest bardzo odległy.. einen Arzttermin vereinbaren @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. W takich przypadkach nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.. Niestety, czasami musimy z niej skorzystać, a chorując w trakcie pobytu za granicą musimy wiedzieć, jak porozumieć się z lekarzem - nie chcemy przecież, aby ten postawił nam błędną diagnozę.. Lekarz .Przykłady użycia - "wizyta u lekarza" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Nie martw się, jeśli nie mówisz po niemiecku.

dokąd wybierasz się w sobotę po południu oraz wieczorem -napisz, co sądzisz o poszczególnych miejscachW dzisiejszym wpisie chcemy Wam przedstawić słownictwo oraz zwroty leksykalne, które mogą się przydać oraz pojawić podczas wizyty u lekarza: Do typowych zwrotów w gabinecie lekarskim należą: -> Schmerzen haben - mieć bóle Przykład: Ich habe Schmerzen.. Zaproszenie na urodziny 2 / Einladung zum Geburtstag.Nazwy lekarzy po niemiecku zostały utworzone od greckich słów.. 2010-03-01 17:23:14Po przeprowadzce do Niemiec, powinieneś na początku znaleźć dla siebie lekarza pierwszego kontaktu (Allgemeinarzt).. einen Termin beim Arzt aus|machen/vereinbaren - umówić się na wizytę u lekarza - ajnem termin ferajnbarenMusisz napisać dialog u lekarza po niemiecku, przedstawić rozmowę między lekarzem, a pacjentem?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Do maja 2008, rutynowa wizyta u lekarza i rutynowe badanie krwi wykazały poziom fosfatazy alkalicznej oznaczający, że coś może być nie tak z .Nie dość, że dopadła nas choroba - to jeszcze co nam dolega musimy wyjaśnić po niemiecku.. Nasza lekcja kompleksowo przygotuje się do rozmowy z lekarzem.. Spójrz na pytania, które zadaje lekarz, na tłumaczenie popularnych chorób i schorzeń z którymi .Zamawianie wizyty u lekarza - po niemiecku, Alles Klar 2a ..

Treść ...Rozmowa po niemiecku z lekarzem?

Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Znajdź lekarzy specjalistów i zarezerwuj dogodny termin na NFZ lub prywatnie bez czekania w kolejkach.Opisz wyjście do kina.. Zapraszam do nauki!einen Termin machen - zamówić sobie termin wizyty (u lekarza) Wizyta u lekarza w Niemczech to nie jest trudna sprawa, gdy zapiszesz sobie pytania na kartce i znajdziesz przydatne słówka.. Tą stronę przegląda teraz 6 gości.. Po prostu wpisz w google "Allgemeinarzt Englisch + Twoje miasto".. Po pierwsze, przyda nam się zwolnienie lekarskie (a sick note) , a po drugie warto by lekarz nas osłuchał (listen to your lungs) i zajrzał w gardło (take a look at your throat) .Nazwy lekarzy po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt