Przysięga 471 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.Przysięga odc.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Poniżej możecie przeczytać streszczenia tego tureckiego .Przysięga 471, 472, 473 Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polskuCemre i Talaz razem sprzedają nasiona.. "Feride prawie skończyła przez ciebie w więzieniu!". Muszą uciekać przed policją.. Tymczasem Emir odwozi Melike i swojego syna do rezydencji.Postanawia stawić czoło Songul!. Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość.. [Streszczenie + Zdjęcia] 1 września 2021 Turkweb.pl.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Przysięga odcinek 471: Kumru otrzymuje szokującą wiadomość!. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Hikmet przerywa walkę Emira.. Nic nie jest takie, jak inni myślą.. Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Songul po raz kolejny poniża Melike.Odcinek 490.. Cemre marzy się wózek na kółkach, który pomógłby jej rozwinąć interes.. Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD.. Feride jest bezgrzeszna.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Z kolei Kumru wraca do szpitala psychiatrycznego w towarzystwie policji, a Songul wyżywa się na Melike, mając .Przysięga odcinek 471: Kumru otrzymuje szokującą wiadomość!. Kemal szuka pretekstu, by spędzić więcej czasu z ukochaną..

471 streszczenie szczegółowe.

Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. "Dzień dobry.. "Przysięga" - odcinek 471 - STRESZCZENIE epizodu z 6 września 2021.. Cavidan prosi więźniarkę, by załatwiła jej wizytę w szpitalu.. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. Chcę wiedzieć o każdym jej kroku i o każdym oddechu, który bierze.. Rozpaczliwie szuka pomysłu na biznes.Przysięga 220 wyemitowana zostanie w czwartek 23 lipca.. Ciągle myśli o tym, co stało się poprzedniego wieczoru.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 493, 494, 495, 496 i kolejnych.. 221 premierę będzie miała w piątek.. Podczas badania USG, Kumru dostaje druzgocącą wiadomość.. Emir mnie nie posłuchał, niech przynajmniej Hikmet pozna prawdę.. Suheyla oskarża Cavidan o to, że zniszczyła życie jej.. - swiatseriali.interia.pl Przysięga odcinek Przysięga / 197 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaPrzysięga odcinek 484.. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira.Przysięga 371, 372, 373, 374, 375 streszczenia.. Podczas gdy Kumru jeszcze śpi, jej matka chodzi niespokojnie po pokoju.. Przysięga odc.. Streszczenie odcinka [16.07.2021] Wszyscy domownicy są w szoku, gdy widzą Feride.. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 sierpnia 2021 Turkweb.pl..

Streszczenie szczegółowe Przysięga.

Akcja przeskakuje do następnego dnia.. Kumru otrzymuje przerażającą informacjęJej dziecko nie żyje!. A przy okazji zdobyć serce ukochanego.. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.. Błagam cię, wezwij Hikmeta, bym mogła z nim porozmawiać".. "Jest w gabinecie.Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza Feride za swoje zachowanie.. MichalJankowski styczeń 20, 2020 0.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi .. ;) See MorePrzysięga 471, 472, 473 Streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polskuPewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Melike uważa, że Feride jest ostatnio rozkojarzona, bo się zakochała.. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin.. Narin zauważa, że Yonca podkochuje się w Kemalu i nie wie, jak na to zareagować.Szczegółowe streszczenie odcinków 154, 155, 156, 157 i 158 serialu Przysięga.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Przegania od stołu pozostałych graczy i zostaje sam na sam z Seyfim.. Chce zamieszkać w domu Kemala i zrealizować plan Talaza.. Emir ma dla nich zaskakujące wiadomości.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Przysięga 91-95.. Songul chce za wszelką cenę połączyć Feride i Emira dla.. - swiatseriali.interia.pl Przysięga odcinek Przysięga / 410 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaStreszczenie 406. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cemre ma poważne problemy finansowe - nie stać jej na jedzenie..

Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.Przysięga odc.

Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.. Oczywiście dostaniesz za to pieniądze, nie martw się".. Z kolei Przysięga odc.. Emir jest pod wrażeniem zwierzeń Feride.. Posłuchaj, Melike, przeze mnie życie niewinnej dziewczyny zostało zniszczone.. Narin odbiera telefon siostry i zaprasza Leventa na rozmowę.. Talaz nalega, żeby Cemre wróciła do domu.. Streszczenie.. Narin prosi Feride, by została jej świadkową.Chcę, żebyś był jej cieniem.. Ślub Emira i Feride.. Dokąd chodzi i z kim rozmawia, będziesz informował mnie o wszystkim.. Narin troskliwie .Przysięga odcinek 471, 472, 473.. Oya chce sprawdzić referencja nowej opiekunki dziecka.. Yonca udaje, że w jej domu było włamanie.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Feride żegna się z Yigitem i odchodzi z posiadłości na zawsze.. Kumru odwiedza matka.. Żąda ich przy Hikmecie.. 220 i 221 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1.. Nastawienie Narin się zmienia.Przysięga odcinek Przysięga / 410.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Narin za wszelką cenę chce uszczęśliwić siostrę przed śmiercią.. Co wydarzy się w serialu?. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Po prostu zawołaj Hikmeta..

Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków Przysięga 214 streszczenie.

Wszystkie odcinki po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 oraz w internecie na .Przysięga odcinek Przysięga / 197.. Co wydarzy się w odcinkach 91-95 serialu Przysięga?. Przyszłam na umówione badanie USG" - oznajmia.Przysięga 471, 472, 473, 474, 475 streszczenia.. Odc.. "Miałem wielki dług" - tłumaczy się Seyfi.W jej głowie cały czas brzmią słowa Berny i jej koleżanek, ciepło wypowiadających się o Kumru i jej związku z Kemalem.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. Zapraszamy do oglądania!. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Przysięga - odcinek 487.. 477: Emir pojawia się w miejscu, gdzie ojciec Feride gra w karty.. [Streszczenie + Zdjęcia] | Seriale tureckie.. Jej dziecko nie żyje!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt