Chodz pomaluj moj swiat tekst

Pobierz

Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Moje sny zamieniasz na pejzaże.. [Intro] C Dm Am Na na na na, na na na na C Dm Am Na na na na, na na na na [Verse 1] Am Dm Piszesz mi w liście, że kiedy pada G Am Kiedy nasturcje na deszczu mokną C G Siadasz przy stole, wyjmujesz farby Dm E Am I kolorowe otwierasz okno [Verse 2] Am Dm Trawy i drzewa są takie szare G Am Barwę popiołu przybrały nieba C G W .piosenka z pierwszej płyty zespołu Dwa plus Jeden - Nowy wspaniały świat, rok 1972Klemens - Pomaluj mój świat (prod.. Wstawaj szkoda dnia - 2+1.. Malowana twoją kredką.. Spytasz pewnie - Kto to taki!. Kolorami całej ziemi.. Kup podkład.. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Warszawie, w klasie kontrabasu.Na na na na, na na na, na x2 C d a Piszesz mi w liście, że kiedy pada a d Kiedy nasturcje na deszczu mokną G a Siadasz przy stole, wyjmujesz farby C G I kolorowe otwierasz okno d E a Trawy i drzewa są takie szare Barwę popiołu przybrało niebo W ciszy tak smutno szepce zegarek O czasie, co mi go wcale nie trzeba Ref.. oczywiście moja mama.. Kup podkład.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Wstawaj szkoda dnia - 2+1.. Jeśli ten poradnik był dla Ciebie przydatny kliknij poniżej "Lubię to!". Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu.. Na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza.. Kup podkład..

Chodź, pomaluj mój świat - 2+1.

Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza Malowana twoją kredką.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Piszesz mi w liście, że kiedy pada, Kiedy nasturcje na deszczu mokną (na deszczu mokną), Siadasz przy stole, wyjmujesz farby.. Chwilowa awaria streamu radiowego.. Jest na świecie tylko jedna tak wspaniała i kochana.. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, twoje sny zamieniasz na pejzaże.. Niebem się wlecze wyblakłe słońce, oświetla ludzkie wyblakłe twarze.. Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. Kup podkład.. : Życzymy mamie w dniu jej święta by była zawsze uśmiechnięta.. Niebem się wlecze wyblakłe słońce, Oświetla ludzkie wyblakłe twarze.. Zobacz tekst.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Zobacz tekst.. Kiedy się wlecze wyblakłe słońce, Oświetla ludzkie wyblakłe twarze.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego..

(Chodź, pomaluj mój świat, mój świat.)

3935 nagrań.. x2: Więc chodź, pomaluj mój świat Na żółto i na niebiesko,Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. Chodź pomaluj mój świat - 2+1 *Pobierz tekst z chwytami w PDF.1.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, twoje sny zamieniasz na pejzaże.. Ślimak) - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Kiedy się wlecze wyblakłe słońce, oświetla ludzkie wybladłe twarze.. Napisz na messengerze .Taniec "Chodź, pomaluj mój świat" - instrumentalny ze wstążkami Piosenka "Życzenia dla mamy" 1.. Ślimak) Klemens, zobacz teledysk.Chodź pomaluj mój świat My3 tekst piosenki oraz tłumaczenie.. Więc chodź, pomaluj mój świat.Więc chodź, pomaluj mi życie, Niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, Kolorami całej ziemi.. I aby miała dla nas czas i kochała, kochała nas.. Program Podcasty Wiadomości Lokalne Rozrywka Super 13 Co było grane Konkursy Teraz gramy: Na żywo.. Więc chodź, pomaluj mój świat.Jak zagrać na gitarze Chodź pomaluj mój świat - 2+1 - Chwyty i tekst .. Sprawdź słowa piosenki Chodź pomaluj mój świat 2+1, zobacz teledysk.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Chodź, pomaluj mój świat Lyrics: Piszesz mi w liście, że kiedy pada / Kiedy nasturcje na deszczu mokną / Siadasz przy stole, wyjmujesz farby / I kolorowe otwierasz okno / Trawy i drzewa są .Chodź, Pomaluj Mój Świat - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.2 plus 1 - Chodź, pomaluj mój świat Janusz Kruk (ur. 7 sierpnia 1946 w Warszawie, zm. 18 czerwca 1992 tamże) - muzyk, kompozytor, wokalista i lider zespołu 2 plus 1. i udostępnij go swoim znajomym ..

Zobacz tekst.

:D2+1 - Chodź pomaluj mój świat - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Więc chodź, pomaluj mój świat.2+1 - Chodź, pomaluj mój świat tekst piosenki.. : Więc chodź, pomaluj mój świat C d Na żółto i na niebiesko F C .Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką.. Przepraszamy.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, moje sny zamieniasz na pejzaże.. I kolorowe otwierasz okno (otwierasz okno).Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko, Niech na niebie stanie tęcza malowana twoją kredką.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niechaj zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką, Twoje sny zamieniasz na pejzaże.Zobacz tekst.. Zobacz tekst.Słuchaj nagrań piosenki 2+1 - Chodź, pomaluj mój świat.. 5906 nagrań.. CzAdOwY tEkSt !. Chodź, pomaluj mój świat - 2+1.. 3932 nagrania.. Za siódmą górą, za siódmą rzeką.Tekst piosenki: Na na na na, na na na na.. Zobacz tekst.ARKA GDYNIAChodź Pomaluj Mój Świat - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. Więc chodź, pomaluj mi życie, niech świat mój się zarumieni, Niech mi zalśni w pełnym słońcu, kolorami całej ziemi.. 5905 nagrań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt