Jolanta imię znaczenie

Pobierz

W Polsce używane jest od XIII wieku, początkowo w formie Jolenta.. Znajdź imiona żeńskie i męskie, wybierz imię dla swojego dziecka.. Zawsze stara się realizować swoje idee i często posiada dokładny plan na życie.HISTORIA IMIENIA JOLANTA Imię to pochodzi z języka greckiego i tworzą je dwa człony ion i athos co oznacza fiołek i kwiat.. Jowita - znaczenie imienia Jowita, imieniny angielski - Iolanta, Jolanta, Iolande, Iolanthe, Yolande.. Czwórka jest liczbą ziemi, rolnictwa i roślin, a także tego, co trwałe.3.. Jolanta to imię żeńskie wywodzące się od słów ion, czyli fiołek i athos - kwiat.. Jolanta to wymarzona partnerka.. To kulturalna i zaradna indywidualistka,.. ZDROBNIENIA IMIENIA JOLANTA.. Jej wrodzona dobroć pomaga właściwie wszystko zrozumieć.Pochodzenie imienia Jolanta.. imię o niejasnym pochodzeniu.. Jolanta jest kobietą piękną, towarzyską i wesołą.. Z zapałem godnym .Więcej imion; Judyta; Joanna; Jolanta; Juliusz; Jerzy; Józef; Julia; Józefina; Jowita; Joachim; Znaczenie imienia Jolanta Co oznacza imię Jolanta?. Fiołek posiada wiele znaczeń.. Imię Jolanta może pochodzić od greckiego słowa oznaczającego kwiat fiołka.. Skorzystaj z naszego imiennika.. Najprawdopodobniej pochodzi ono z greckiego i znaczy kwiat fiołka.. Kobiety te wymagają szacunku, cenią cnoty, szanują dobre obyczaje.. Łaciński odpowiednik Jolanty to Wioletta..

Jolanta Pochodzenie i znaczenie.

Emanuje kobiecością, lubi być w centrum uwagi.. W Polsce znane było już w XIII w., pierwotnie w formie Jolenta.. pochodzenie: greckie; znaczenie: "fiołek" główne cechy: wola, aktywność, intelekt, uczuciowość; osobowość: Ta, co odkrywa duszę ludzi i rzeczy; znak zodiaku: Byk, Lew; planeta: Wenus i Neptun; roślina: żarnowiec; zwierzę: termit; Szczęśliwa liczba: 1 Szczęśliwy kamień: oliwin Szczęśliwy kolor: seledynowy Znane osoby o imieniu JolantaZnaczenie imienia Jolanta.. Do tego z łatwością zjednuje sobie ludzi.. Charakter: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom.. Doskonale radzi sobie w trudnych sytuacjach.. Mobilna baza imion (imiennik) używanych w Polsce (pochodzenie (etymologia), cechy charakteru osób o imieniu).. Ta na co dzień spokojna i błyskotliwa kobieta potrafi jednak pokazywać pazurki.Jolanta - imię dla dziewczynek, popularne znaczenie imienia, odmiana imienia Jolanta, biorytm, numerologia.Jolanta.. Jest symbolem wiosny, budzenia się do życia przyrody, ale również przemijania i śmierci.. Bardzo kobieca, elegancka i kokieteryjna.. Jolanta - królewna węgierska (zm. 1251); Jolenta Helena - królewna węgierska, błogosławiona (zm. 1304) .Jolanta.. Wyważona, powściągliwa, z niezwykłym wyczuciem taktu - tak w skrócie można opisać Jolantę.. Prawdopodobnie wywodzi się z języka greckiego i oznacza kwiat fiołka.Jolanta (gr..

Jolanta - pochodzenie i znaczenie.

Jaka jest Jolanta?Znaczenie imienia Jolanta.. Fiołek jest również znakiem skromności.. Czwórka jest liczbą ziemi, rolnictwa i roślin, a także tego, co trwałe.. Znaczenie imienia Jolanta Rodzina i miłość.. Ponadto swoją charyzmą porywa innych współpracowników.Imię pochodzenia greckiego, powstało od słów: "ion" - fiołek, "anthos" - "kwiat".. Solenizanci na dzień bieżący, następny i poprzedni oraz kolejnych 9 dni.. Dba także o to, aby rozwijać swoje umiejętności.. Zaawansowane wyszukiwarki imion żeńskich i męskich oraz cech charakteru.IMIENNIK - Poznaj prawdziwe znaczenie imienia Jolanta.. Imię Jolanta pochodzi z łaciny.. Oznacza: skromna i delikatna.Jolanta ZNACZENIE IMIENIA JOLANTA.. Fiołek jest uważany za symbol skromności.. Jolanta jest to imię pochodzenia greckiego, od słów ion (fiołek) i anthos (kwiat).. Jolanta jest kobietą bystrą, opanowaną, która potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach.. Jolanta jest bardzo mądrą, rezolutną, opanowaną i rozważną kobietą, która nie boi się problemów.. Jolanta Opis podstawowy imienia: Symbolika jakiego-kol-wiek Imienia w snach jest utożsamiana z jego numerologicznym wydźwiękiem na jawie, gdyż imię jest magicznym słowem identyfikującym każdego z nas i pozwalającym odróżnić go od innych ludzi.Imiona na literę J. Znalezionych imion: 14..

francuski - Yolande, Jolanthe.Jolanta: znaczenie imienia.

Potrafi czytać w myślach i sercu nie tylko swego wybranka, ale i.. Życie towarzyskie.. Imię to z greckiego oznacza fiołek + kwiat.. Sprawdź jego znaczenie, pochodzenie, imieniny.Znaczenie imienia - Jolanta .. Kiedy Jolanta obchodzi imieniny.. Jolanta obchodzi imieniny 15 czerwca, 15 września.. *Iolanthe* to po grecku "kwiat fiołka".. Baza polskich imion.. SprawdĹş jego cechy i poznaj predyspozycje.. W Polsce pojawiło się ono już w XIII wieku, choć początkowo przyjęło formę Jolenta.. Ostrożna w podejmowaniu decyzji Jolanta, gdy zdecyduje się na jakieś przedsięwzięcie, dąży do jego realizacji.. Jolanta - odpowiedniki w różnych językach.. Sprawdź najpopularniejsze imiona żeńskie i popularne imiona męskie na literę J. Dowiedź się skąd pochodzi imię i jakie to imię ma znaczenia.. Liczba imienia Jolanta to CZTERY.. Oznacza kobietę delikatną i cechującą się skromnością.. Jolanta: charakterystyka imienia.. Joanna jest osobą niezwykle energiczną.. Znane osoby noszące imię Jolanta.. Są bardzo stałe w przekonaniach, pewne swego ideału, lubią prowadzić dyskusje na temat ludzkich słabostek, wiary oraz polityki.. Kobiety te wymagają szacunku, cenią cnoty, szanują dobre obyczaje.. Oznacza więc wieczny proces rodzenia się, umierania i odradzania żyjących istot..

Skłonne radzić innym ...Sennik - znaczenie snu Jolanta - imię.

Lubi dbać o swój wygląd.. Liczba imienia Jolanta to cztery.. Dobrobyt materialny i wysoka pozycja społeczna są dla niej wielkim sukcesem.JOLANTA - znaczenie imienia dla dziewczynki.. Charakterystyka imienia Jolanta.. Potrafi oczarować rozmówców.Znaczenie imienia Jolanta.. Jolanta to imię pochodzenia greckiego ("ion" - fiołek, "anthos" - kwiat).. Numerologia imienia Jolanta.. Jak imię to brzmi w innych językach?. Jolanta = fiołek.. Jest głęboko przeświadczona o swojej inteligencji, znajomości życia i ludzi.. Posiada zdolności organizatorskie i kierownicze.. Jolanta jest kobietą pełną uroku, subtelną i delikatną.. To natura wojowniczej rewolucjonistki.. ion + anthos - fiołek + kwiat) - imię żeńskie pochodzenia greckiego.W Polsce to imię używane jest od XIII w., początkowo w formie Jolenta.. Jolanta imieniny obchodzi: 15 czerwca, 17 grudnia.. (1.1) pani Jolanta • siostra / kuzynka / ciocia / babcia Jolanta • kobieta imieniem (o imieniu) Jolanta • mieć na imię / nosić imię / używać imienia Jolanta • dać na imię / nadać imię / ochrzcić imieniem Jolanta • otrzymać / dostać / przybrać imię Jolanta • dzień imienin / imieniny Jolanty synonimy: antonimy .Jolanta.. ZNACZENIE IMIENIA JOLANTA Znaczenie ImionPochodzenie imienia Jolanta, cechy charakteru (charakterystyka), zdrobnienia i daty imienin.. Tak więc imię Jolanta znaczy to samo, co Wioletta.. To co Cię może zaskoczyć - imię skrywa też charakter danej osoby!Jolanta - znaczenie imienia Jolanta, imieniny Poznaj znaczenie imienia Jolanta.. Osoby o imieniu Jolanta są postrzegane jako towarzyskie i bardzo pomocne.Znaczenie imienia Joanna.. Obecnie imię Jolanta nosi 241 339 Polek (w 2001 r. - 256 444).Jolanta - znaczenie imienia.. Charakter: Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom.. Ma ogromnie dużo taktu i zrozumienia dla innych.. - portal metafizyczny, znaczenie imion, imieniny.Poznaj znaczenie imienia Jolanta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt